Nowy system Bankowości Mobilnej i Internetowej

 

Nowy system Bankowości Mobilnej i Internetowej jest już dostępny!

Archiwalny system pozostanie do Twojej dyspozycji w trybie do odczytu jeszcze do 31.03.2019 r.

Gdybyś miał pytania, prosimy zajrzyj tutaj.

 

1.

Wygodne i bezpieczne logowanie biometryczne – odciskiem palca na telefonach Android/Apple lub za pomocą skanu twarzy na urządzeniach Apple z technologią Face ID.

2.

Wygodny dostęp do finansów firmowych i osobistych – bez potrzeby osobnego logowania. Dla porządku i przejrzystości finanse osobiste i firmowe pokazywane są w odrębnych zakładkach.

3.

Pełna transakcyjność – w tym: przelewy natychmiastowe, własne, obsługa lokat, kupno i sprzedaż walut, przelewy podatkowe, przelewy Podzielony VAT (Split Payment), doładowania telefonów, przelewy walutowe (SEPA i SWIFT), zlecenia stałe, przelewy z datą przyszłą.

4.

Użyteczne funkcje wspierające – baza odbiorców z podpowiedzią ostatnich operacji do odbiorcy i funkcją „Ponów”, akcje kontekstowe w historii rachunku np. „Przelew zwrotny”. Przyciski zapewniające szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji.

5.

Wygodne usługi dostępne w aplikacji – opłacanie parkingów, kupno biletów komunikacji miejskiej, zamawianie i opłacanie taksówek, zamawianie kwiatów, rezerwacja hoteli i bilety na wydarzenia kulturalne i sportowe.

6.

Użyteczne i darmowe powiadomienia Push – wpływy i obciążenia konta, pakiet powiadomień o bezpieczeństwie, m.in. o nieudanych próbach logowania, aktywacji aplikacji, zmianie danych logowania i danych osobistych.

 

  • Zobacz pełną informację o funkcjonalnościach Bankowości Mobilnej
  • Zapoznaj się z przewodnikiem po Bankowości Mobilnej
  • Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • Wypróbuj wersję demonstracyjną Bankowości Mobilnej
  • Sprawdź rekomendowane przeglądarki

 

Płatności mobilne

Korzystaj łatwo z usługi płatności mobilnych. Swoją kartę Nest Bank możesz łatwo połączyć ze wszystkimi usługami:Pobierz aplikację Bankowości Mobilnej

Już dostępna w sklepach Google Play i Apple Store.1.

Bezpieczeństwo i wygoda w logowaniu i autoryzacji – zdefiniowanie własnego loginu, w tym aliasu oraz awatara (obrazka bezpieczeństwa), możliwość mobilnej autoryzacji operacji z wykorzystaniem aplikacji mobilnej Nest Banku.

2.

Wygodny dostęp do finansów firmowych i osobistych – wystarczy jeden klucz. Dla porządku i przejrzystości finanse osobiste i firmowe pokazywane są w odrębnych zakładkach.

3.

Dostęp dla wielu użytkowników firmy – wieloosobowa autoryzacja operacji, możliwość zdefiniowania indywidualnych uprawnień, limitów operacji dla użytkowników firmy.

4.

Łatwe przenoszenie odbiorców z innego banku – możliwość przeniesienia odbiorców z pliku PDF z historią konta lub z wyciągu z innego banku już na etapie pierwszego logowania lub później w systemie w zakładce Odbiorcy.

5.

Szybki wgląd w zagregowane dane dotyczące finansów – możliwość przejścia do szczegółów, informacja o najważniejszych danych głównego konta jak: saldo, dostępne środki, informacje o wartości blokad z możliwością przejścia do ich szczegółów oraz z sekcją ważnych komunikatów i ostrzeżeń wymagających uwagi użytkownika.

6.

Saszetki – sposób na zabezpieczanie środków w budżecie domowym (na koncie) na planowane i nieplanowane wydatki. Każda saszetka może mieć swoje przeznaczenie np. na opłaty, na zakupy, na rozrywkę, fundusz awaryjny itp.

Zobacz więcej

7.

Pełna transakcyjność – w tym: przelewy natychmiastowe, własne, obsługa lokat, kupno i sprzedaż walut, przelewy podatkowe, przelewy Podzielony VAT (Split Payment), doładowania telefonów, przelewy walutowe (SEPA i SWIFT), zlecenia stałe, przelewy z datą przyszłą.

8.

Użyteczne powiadomienia SMS/e-mail – wpływy i obciążanie konta, darmowy pakiet powiadomień o bezpieczeństwie, m.in. o nieudanych próbach logowania, zmianie danych logowania i zmianie danych osobistych.

 

  • Zobacz pełną informację o funkcjonalnościach Bankowości Internetowej
  • Zapoznaj się z przewodnikiem po Bankowości Internetowej
  • Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • Wypróbuj wersję demonstracyjną Bankowości Internetowej
  • Sprawdź rekomendowane przeglądarki

 

WERSJA DEMONSTRACYJNA

Chcesz sprawdzić, co zyskasz wraz z dostępem do nowej aplikacji mobilnej
i odświeżonego serwisu transakcyjnego Nest Banku? Nic prostszego.
Wybierz, co chcesz przetestować.