Negocjacje kursu walut z dealerem

WRÓĆ DO WYMIANY WALUT

W Nest Banku szanujemy Twoje pieniądze, dlatego u nas przy każdej wymianie kwoty większej niż 500 euro (dla klienta biznesowego) i 1000 euro (dla klienta indywidualnego) lub ich równowartości w innej walucie możesz wynegocjować lepsze kursy walut.

Aby skorzystać z usługi skontaktuj się z doradcą w najbliższym oddziale lub zadzwoń bezpośrednio do naszych dealerów.

Możesz negocjować transakcje aż w 11 różnych walutach. Negocjacje można prowadzić od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Negocjuj kursy walut w 3 prostych krokach

1.Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie

2.Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informacje dotyczące negocjacji i wymiany walut

3.Ciesz się atrakcyjnymi kursami wymiany aż 11 różnych walut

Skorzystaj z doświadczenia naszych dealerów

telefon

Karolina Borowska

tel. 22 65 30 803

kontakt

Piotr Turski

tel. 22 65 30 809

Departament Skarbu

e-mail: departamentskarbu@nestbank.pl

Formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.