Negocjacje kursu walut z dealerem

WRÓĆ DO WYMIANY WALUT

W Nest Banku szanujemy Twoje pieniądze, dlatego u nas przy każdej wymianie kwoty większej niż 500 euro lub jej równowartości możesz negocjować kursy walut. Aby skorzystać z usługi skontaktuj się z doradcą w najbliższym oddziale lub zadzwoń bezpośrednio do naszych dealerów. Możesz negocjować transakcje aż w 11 różnych walutach. Negocjacje można prowadzić od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00.

Usługa dostępna dla Klientów biznesowych.

Negocjuj kursy walut w 3 prostych krokach

1.Skontaktuj się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub wypełnij formularz, a my oddzwonimy do Ciebie

2.Otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informacje dotyczące negocjacji i wymiany walut

3.Ciesz się atrakcyjnymi kursami wymiany aż 11 różnych walut

Skorzystaj z doświadczenia naszych dealerów

telefon

Daniel Kotula

tel. 22 65 30 803

kontakt

Piotr Turski

tel. 22 65 30 809

Departament Skarbu

e-mail: departamentskarbu@nestbank.pl

Formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.