Negocjacje kursu walut z dealerem

WRÓĆ DO WYMIANY WALUT

W Nest Banku szanujemy Twoje pieniądze, dlatego u nas przy każdej wymianie kwoty większej niż 500 euro lub jej równowartości możesz negocjować kursy walut. Aby skorzystać z usługi skontaktuj się z doradcą w najbliższym oddziale lub zadzwoń bezpośrednio do naszych dealerów. Możesz negocjować transakcje aż w 11 różnych walutach.

Usługa dostępna dla Klientów biznesowych.

Małgorzata Łojek

 

Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Skarbowych

tel. 22 65 30 803

Robert Zając

 

Menedżer ds. Sprzedaży Produktów Skarbowych

tel.  22 65 30 809

Zadzwoń do nas bezpośrednio lub zostaw swoje dane - na pewno do Ciebie oddzwonimy. Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego. 

Formularz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.