Otwarcie konta w Nest Banku

Dla Twojej wygody konto w Nest Banku możesz otworzyć zarówno przez Internet, jak i bezpośrednio w oddziale. Wybierz dogodny sposób zawarcia umowy i dołącz do naszych zadowolonych Klientów.

Jak założyć Nest konto nawet w 5 minut?


W Nest Banku cenimy Twój czas,
dlatego zapraszamy Cię na rozmowę wideo, podczas której założysz Nest Konto bez wychodzenia z domu nawet w 5 minut. Wystarczy, że za pomocą kamery komputera zrobisz zdjęcia dokumentu tożsamości, a następnie chwilę porozmawiasz z naszym konsultantem wideo. Nie musisz mieć konta w innym banku.

Poprawnie odczytane dane z Twojego dowodu osobistego lub paszportu automatycznie trafiają do wniosku o otwarcie rachunku, dzięki czemu jego wypełnienie oraz otwarcie konta jest jeszcze wygodniejsze. To najszybsza metoda założenia Nest Konta.

Aby założyć konto potrzebujesz:

komputer z kamerą internetową i mikrofonem

dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport

telefon komórkowy

WAŻNE: na początku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku – Twoja zgoda potrzebna nam jest wyłącznie dla celów potwierdzenia Twojej tożsamości za pośrednictwem wideo.

Zakładasz konto całkowicie online – polega to na: 

 

 1.  zrobieniu przez Ciebie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz Twojej twarzy za pomocą kamery internetowej komputera,

2.  automatycznym umieszczeniu Twoich danych we wniosku wykorzystywana do sczytywania danych ze zdjęcia technologia pozwala nam na automatyczne wypełnienie wniosku danymi z Twojego dokument tożsamości, Ty uzupełniasz swoje dane kontaktowe oraz pozostałe informacje,

3. potwierdzeniu tożsamości podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - wystarczy krótka rozmowa z użyciem kamery internetowej w komputerze, podczas której konsultant porówna wizerunek z dokumentu z Twoim rzeczywistym wyglądem oraz zweryfikuje Twój numer telefonu (otrzymasz SMS z kodem).

Gotowe - po pozytywnej weryfikacji możesz od razu korzystać z konta


Nawet w 5 minut Twoje Nest konto jest aktywne,
a umowa, regulamin i pozostałe dokumenty oraz niezbędne loginy do konta internetowego trafiają do Ciebie na skrzynkę e-mail.

Nest konto złożysz także przez:

lub w tradycyjny sposób:

Zapoznaj się z naszą ofertą kont osobistych oraz kont firmowych.