O Sieci Partnerskiej

Nest Bank to bezpieczna bankowość dla rodzin i małych firm. Naszym Klientom oferujemy szeroką gamę bezpłatnych produktów, całodobowy dostęp do usług poprzez Bankowość Internetową i Mobilną, a także przytulne placówki, urządzone w sposób, który sprzyja spokojnej rozmowie i planowaniu finansów z konsultantem. Obecnie posiadamy już kilkadziesiąt własnych oddziałów.

Całą resztę chcemy powierzyć Wam - franczyzobiorcom. Jeżeli cenicie jasne zasady współpracy i poczucie bezpieczeństwa, Nest Bank jest dla Was odpowiednim partnerem. Naszym celem jest abyście razem z nami rozwinęli skrzydła.

Udziałowcami Nest Banku są fundusze inwestycyjne, którym doradza AnaCap Financial Partners - największy w Europie fundusz private equity wyspecjalizowany w sektorze usług finansowych. Spełniamy wymogi Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy i jesteśmy członkiem POF - organizacji zrzeszającej franczyzodawców w Polsce, której misją jest stworzenie najlepszych warunków dla rozwoju franczyzy w kraju.

Korzyści ze współpracy

Możliwość prowadzenia działalności konkurencyjnej poza placówką

Możliwość prowadzenia sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu

Możliwość uruchomienia placówek na terenie całego kraju, bez ograniczeń co do wielkości miejscowości

Profesjonalne szkolenia produktowe

Wsparcie marketingowe

Negocjowana opłata wstępna

Proces przystąpienia do programu

1.

Weryfikacja Kandydata na Partnera

2.

Spotkanie informacyjne

3.

Akceptacja lokalu i lokalizacji

4.

Podpisanie umowy partnerskiej

5.

Adaptacja lokalu

6.

Szkolenia produktowe

7.

Odbiór Placówki Franczyzowej

8.

Rozpoczęcie sprzedaży

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

  W placówce:

  Zadzwoń

  Grzegorz Karmowski

  tel. 508 410 054

  Agnieszka Tandecka

  tel. 572 335 484

  Lista wymaganych dokumentów

  NIP
  REGON
  EDG
  Zaświadczenie z ZUS i US
  Dowód osobisty