Oszczędnościowy rachunek online z wysokim oprocentowaniem

Nest Oszczędności to konto, które pozwoli Ci zabezpieczyć przyszłość Twojej rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Jako nowy Klient, dostaniesz od nas bardzo wysokie oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (w przypadku gdy saldo na koncie przekroczy 50 tys. złotych cała kwota będzie oprocentowana na 2,0% w skali roku).

Przejdź do noty prawnej

2,25%

w skali roku do 50 tys.
złotych dla nowych klientów

0

za założenie i prowadzenie

0

za pierwszy przelew wewnętrzny w miesiącu do Nest Banku (w tym tytułem otwarcia lokaty)

Dlaczego warto?

Więcej czasu dla rodziny i oszczędności w domowym budżecie? U nas masz to jak w banku, bo Nest Oszczędności możesz założyć całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, a dzięki intuicyjnej stronie www i bezpłatnej aplikacji mobilnej – dostęp do rachunku masz zawsze pod ręką, wszędzie tam, gdzie jesteś.

Załóż konto w 3 krokach

laptop

1.Zaznacz opcję uruchomienia konta oszczędnościowego podczas składania wniosku

potwierdzenie

2.Wybierz dogodny sposób zawarcia umowy

 
Konto otworzysz również w dowolnym oddziale Nest Banku.

kciuk

3.Aktywuj konto i ciesz się
rosnącymi odsetkami

Masz juz rachunek w Nest Banku?

smartfon, tablet, komputer

1.Zaloguj się do Bankowości Mobilnej lub Internetowej

laptop

2.Przejdź do zakładki "Wnioski i umowy" i złóż wniosek "Osobiste konto oszczędnościowe"

kciuk

3.Wpłać środki i ciesz się rosnącymi odsetkami

Nest konto założysz przez:

Nota Prawna

Nest Oszczędności jest rachunkiem płatniczym (oszczędnościowym) prowadzonym przez Nest Bank SA. („Bank”) na rzecz konsumentów w złotych. Oprocentowanie stałe 2,25% w skali roku obejmuje kwoty do 50.000 zł (w przypadku gdy saldo na rachunku płatniczym przekroczy 50.000 złotych cała kwota będzie oprocentowana na 2,0% w skali roku) i obowiązuje od dnia otwarcia rachunku płatniczego Nest Oszczędności do końca miesiąca kalendarzowego, w którym otwarto rachunek płatniczy oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe. Po upływie wskazanego okresu środki zgromadzone na rachunku płatniczym podlegają oprocentowaniu według zmiennej stopy oprocentowania standardowego rachunków płatniczych (oszczędnościowych) właściwej dla rachunku płatniczego Nest Oszczędności w PLN i określonej w aktualnej Tabeli Oprocentowania. Szczegółowe warunki określa regulamin, dostępny na stronie nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Banku.

Powrót na górę strony