Wysokie oprocentowanie lokaty bankowej na dobry początek

W Nest Banku wiemy, że oszczędności zasługują na solidne gniazdo, dlatego dla nowych klientów przygotowaliśmy lokatę z atrakcyjnym oprocentowaniem, która zatroszczy się o rodzinny budżet.

 

Jeśli założyłeś rachunek płatniczy Nest Konto w ciągu ostatnich 30 dni ZALOGUJ SIĘ i załóż Nest Lokatę Witaj w bankowości internetowej.

Jeśli nie masz jeszcze rachunku płatniczego Nest Konta, ZAŁÓŻ NEST KONTO online lub w oddziale banku, a następnie otwórz lokatę w ciągu 30 dni.

Przejdź do noty prawnej

4,0%

oprocentowanie w skali roku

3 i 6miesięcy

okres trwania

1000

minimalna kwota lokaty

Z Nest Lokatą Witaj na okres 3, 6 miesięcy zyskujesz:

 

  • Oprocentowanie: 4% w skali roku
  • Minimalna kwota lokaty: 1000zł
  • Okres: 3 i 6 miesięcy
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty

 

6 miesięczna Nest Lokata Witaj to nowość w ofercie Nest Banku.
 

Aby skorzystać z promocyjnych warunków i cieszyć się oprocentowaniem 4% w skali roku:
Przelewaj wynagrodzenie na Nest Konto prowadzone w złotych (min. 1000 zł) lub jeśli uzyskujesz dochody ze swojej działalności zapewnij wpływ na rachunek firmowy BIZnest Konto (min. 6 000 zł) oraz zrealizuj z niego płatności do US lub ZUS.

Nie posiadasz BIZnest Konta?  - Dowiedz się więcej i złóż wniosek o Konto Firmowe.

 

Na spełnienie warunków promocji masz 60 dni od dnia otwarcia lokaty. W przypadku nie spełnienia warunków, Lokata ulega zmianie na oprocentowanie 0,50% w skali roku. Szczegółowy opis warunków określony jest w Regulamin Promocji Nest

Pozwól swoim oszczędnościom rosnąć, aby Twoja rodzina czuła się bezpiecznie. Otwórz Nest Lokatę Witaj w Bankowości Internetowej lub Oddziale.

 

Jeśli posiadasz rachunek płatniczy Nest Konto z dostępem do Bankowości Internetowej

Załóż lokatę w 3 krokach

smartfon, tablet, komputer

1.Zaloguj się do Bankowości Internetowej

laptop

2.W sekcji „Wykonaj operację” wybierz „Załóż lokatę” i określ jej parametry

kciuk

3.Zatwierdź otwarcie lokaty i ciesz się rosnącymi oszczędnościami

Lokatę założysz również w Oddziałach Nest Banku. Ich listę znajdziesz TUTAJ

Jeżeli posiadasz więcej środków, które chciałbyś ulokować w Nest Banku SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ NASZYCH LOKAT

Nota Prawna

Nest Lokata Witaj („Lokata”) jest rachunkiem terminowej lokaty oszczędnościowej, prowadzonym przez Nest Bank w złotych na rzecz posiadacza rachunku płatniczego Nest Konto prowadzonego w złotych, który założy Lokatę w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia pierwszego Nest Konta. Klient może otworzyć tylko jedną Lokatę. Minimalna kwota Lokaty wynosi 1 000 zł, zaś maksymalna 10 000 zł. Okres deponowania wynosi 3 lub 6 miesięcy. Warunkiem utrzymania promocyjnego oprocentowania w całym okresie deponowania dla lokaty 6- miesięcznej jest zapewnianie nie później niż 60 dni od dnia otwarcia Lokaty, wpływów wynagrodzenia na Nest Konto (min. 1 000 zł) lub wpływów na firmowy rachunek płatniczy BIZnest Konto (min. 6.000 zł) oraz realizowanie z tego rachunku firmowego przelewów do US lub ZUS. W przypadku nie spełnienia warunku, o którym mowa w zdaniu poprzednim oprocentowanie Lokaty zostanie obniżone do stawki 0,5% w skali roku począwszy od czwartego miesiąca okresu deponowania. Promocja trwa do jej odwołania przez Nest Bank. Regulamin promocji Lokaty, a także regulamin, tabela oprocentowania oraz tabela opłat i prowizji dotyczące rachunków oferowanych klientom indywidualnym dostępne są na stronie www.nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Bank SA.

Powrót na górę strony