Wysokie oprocentowanie lokaty bankowej na dobry początek

W Nest Banku wiemy, że oszczędności zasługują na solidne gniazdo, dlatego dla nowych klientów przygotowaliśmy lokatę z atrakcyjnym oprocentowaniem, która zatroszczy się o rodzinny budżet.

 

Jeśli założyłeś Nest Konto w ciągu ostatnich 30 dni ZALOGUJ SIĘ i załóż Nest Lokatę Witaj w bankowości internetowej.

Jeśli nie masz jeszcze Nest Konta, ZAŁÓŻ NEST KONTO online lub w oddziale banku, a następnie otwórz lokatę w ciągu 30 dni.

Przejdź do noty prawnej

4,0%

oprocentowanie w skali roku

3 i 6miesięcy

okres trwania

1000

minimalna kwota lokaty

Z Nest Lokatą Witaj na okres 3, 6 miesięcy zyskujesz:

 

  • Oprocentowanie: 4% w skali roku
  • Minimalna kwota lokaty: 1000zł
  • Okres: 3 i 6 miesięcy
  • Rodzaj oprocentowania: stałe
  • Kapitalizacja odsetek: na koniec okresu
  • Możliwość odnowienia lokaty na warunkach standardowej Nest Lokaty

 

6 miesięczna Nest Lokata Witaj to nowość w ofercie Nest Banku.
 

Aby skorzystać z promocyjnych warunków i cieszyć się oprocentowaniem 4% w skali roku:
Przelewaj wynagrodzenie na Nest Konto (min. 2 500zł) lub jeśli uzyskujesz dochody ze swojej działalności zapewnij wpływ na rachunek firmowy BIZnest Konto (min. 6 000 zł) oraz zrealizuj z niego płatności do US lub ZUS.

Nie posiadasz BIZnest Konta?  - Dowiedz się więcej i złóż wniosek o Konto Firmowe.

 

Na spełnienie warunków promocji masz 60 dni od dnia otwarcia lokaty. W przypadku nie spełnienia warunków, Lokata ulega zmianie na oprocentowanie 0,50% w skali roku. Szczegółowy opis warunków określony jest w Regulamin Promocji Nest

Pozwól swoim oszczędnościom rosnąć, aby Twoja rodzina czuła się bezpiecznie. Otwórz Nest Lokatę Witaj w Bankowości Internetowej lub Oddziale.

 

Jeśli posiadasz  Nest Konto z aktywnym dostępem do Bankowości Internetowej

Załóż lokatę w 3 krokach

smartfon, tablet, komputer

1.Zaloguj się do Bankowości Internetowej

laptop

2.W sekcji „Wykonaj operację” wybierz „Załóż lokatę” i określ jej parametry

kciuk

3.Zatwierdź otwarcie lokaty i ciesz się rosnącymi oszczędnościami

Lokatę założysz również w Oddziałach Nest Banku. Ich listę znajdziesz TUTAJ

Jeżeli posiadasz więcej środków, które chciałbyś ulokować w Nest Banku SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ NASZYCH LOKAT

Nota Prawna

Nest Lokata Witaj („Lokata”) jest rachunkiem oszczędnościowej lokaty terminowej prowadzonym przez Nest Bank na rzecz konsumentów w złotych.
Lokata jest dostępna dla posiadaczy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego Nest Konto prowadzonego w złotych, którzy założą Lokatę w terminie 30 dni od dnia otwarcia Nest Konta.
Promocją może być objęta tylko jedna lokata otwarta przez Klienta. Szczegółowe warunki promocji określa regulamin promocji „Nest Lokata Witaj”.
Oprocentowanie 4,00% w skali roku dostępne jest dla „Nest Lokaty Witaj” na okres 3 lub 6 miesięcy, założonej w przedziale kwotowym od 1 000 złotych do 10 000 złotych, przy czym dla lokaty 6-miesięcznej stawka oprocentowania 4,00% jest dostępna z zastrzeżeniem spełnienia przez Posiadacza Rachunku warunków określonych szczegółowo w regulaminie promocji.
W przypadku niespełnienia warunków promocji określonych dla 6-miesięcznej Lokaty, środki pieniężne zdeponowane na Lokacie będą oprocentowane według stawki 0,5% w skali roku. Zmieniona stawka oprocentowania będzie obowiązywała począwszy  od  czwartego  miesiąca  okresu  deponowania,  jednak  nie wcześniej, niż od dnia faktycznego dokonania zmiany oprocentowania przez Bank.
W przypadku odnowienia lokaty obowiązywać będą stawki oprocentowania obowiązujące w dniu odnowienia dla standardowej Nest Lokaty – lokata odnowiona.
Promocja trwa do jej odwołania przez Nest Bank.

Powrót na górę strony