Konta oszczędnościowe

SPRAWDŹ INNE FORMY OSZCZĘDZANIA

Nest Oszczędności

 

Konto oszczędnościowe w PLN.

Nest Walutowe Oszczędności

Konto oszczędnościowe rozliczane w EUR, USD, GBP.

Nest Lokaty

Lokaty terminowe dopasowane do Twoich oczekiwań.

Konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem

W Nest Banku dbamy o finanse Twoje i Twoich bliskich. Sprawdź naszą ofertę i sam zdecyduj, w jaki sposób pomnożysz swoje oszczędności. Zabezpiecz domowy budżet z kontem oszczędnościowym, które poprowadzisz za 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: