Konta oszczędnościowe

SPRAWDŹ INNE FORMY OSZCZĘDZANIA

Nest Oszczędności

 

Konto oszczędnościowe w PLN.

Nest Walutowe Oszczędności

Konto oszczędnościowe rozliczane w EUR, USD, GBP.

Nest Lokaty

Lokaty terminowe dopasowane do Twoich oczekiwań.

Konto oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem

W Nest Banku dbamy o finanse Twoje i Twoich bliskich. Sprawdź naszą ofertę i sam zdecyduj, w jaki sposób pomnożysz swoje oszczędności. Zabezpiecz domowy budżet z kontem oszczędnościowym, które poprowadzisz za 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: