Oszczędności dla Ciebie i Twojej rodziny

Oszczędności dla Twojej firmy

Nest Rodzinne Oszczędności

 

Bezpieczny rachunek oszczędnościowy z premią, który sukcesywnie powiększa Twój rodzinny budżet.

Nest Lokaty

Lokaty terminowe dopasowane
do Twoich oczekiwań.

Nest Oszczędności

Konta oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, rozliczane w PLN,
EUR, USD i GBP.

Nest Bezpieczna Perspektywa

Poznaj ofertę ochronno-oszczędnościową z gwarantowaną wypłatą, która umożliwi Ci jednoczesne gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Bezpieczne oszczędności

W Nest Banku tworzymy produkty i usługi z myślą o rodzinie. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, jak chcesz oszczędzać. Pomnażaj domowy budżet dzięki szerokiej ofercie lokat oraz rachunków oszczędnościowych, których założenie i prowadzenie wynosi 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: