Oszczędności dla Ciebie i Twojej rodziny

Oszczędności dla Twojej firmy

Nest Rodzinne Oszczędności

 

Bezpieczny rachunek oszczędnościowy z premią, który sukcesywnie powiększa Twój rodzinny budżet.

Nest Lokaty

Lokaty terminowe dopasowane
do Twoich oczekiwań.

Nest Oszczędności

Konta oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, rozliczane w PLN,
EUR, USD i GBP.

Nest Bezpieczna Perspektywa

Poznaj ofertę ochronno-oszczędnościową z gwarantowaną wypłatą, która umożliwi Ci jednoczesne gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Nest Spokojne Lata

Wybierz polisę, która pozwoli Ci jednocześnie oszczędzać i zabezpieczyć finansowo przyszłość swoich najbliższych.

Bezpieczne oszczędności

W Nest Banku tworzymy produkty i usługi z myślą o rodzinie. Sprawdź naszą ofertę i zdecyduj, jak chcesz oszczędzać. Pomnażaj domowy budżet dzięki szerokiej ofercie lokat oraz rachunków oszczędnościowych, których założenie i prowadzenie wynosi 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: