Kredyt odnawialny w koncie osobistym

W Nest Banku wiemy, że spokój i poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne. Dlatego kiedy pojawi się niespodziewany wydatek albo potrzeba szybkiego dostępu do dodatkowych środków, skorzystaj z kredytu odnawialnego w koncie. Specjalnie dla nowych klientów przygotowaliśmy ofertę promocyjną - 0% prowizji na dobry początek. Możesz także za pomocą naszego kredytu od razu spłacić swój obecny kredyt w innym banku, wówczas przelejemy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto.

Przejdź do noty prawnej

30tys. zł

maksymalna kwota kredytu
dostępnego online dla nowych klientów

4tys. zł

maksymalna kwota kredytu
w oddziale i placówce

12miesięcy

czas trwania umowy, z możliwością odnowienia

Dodatkowe informacje

Wyciąg z konta – tylko tyle trzeba, żeby potwierdzić Twój dochód i uruchomić kredyt

Zakładasz konto oraz podpisujesz umowę o kredyt jednocześnie – zrobisz to w internecie lub w naszym oddziale

Spłacając kredyt regularnie, budujesz swoją zdolność kredytową w Nest Banku

Każda wpłata na rachunek jest jednocześnie spłatą kredytu

O kredycie w koncie

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie to dodatkowe pieniądze, które możesz mieć na swoim koncie. Dzięki temu powiększasz swój domowy budżet i masz do dyspozycji więcej pieniędzy, z których możesz korzystać jak ze swoich własnych środków.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie pozwoli Ci na:

  • Korzystanie z dodatkowych pieniędzy wielokrotnie, zawsze kiedy tego potrzebujesz.
  • Poradzenie sobie z nieprzewidzianymi wydatkami i bieżącymi potrzebami Twoimi i Twoich bliskich.
  • Automatyczne odnawianie swojego kredytu, bo każda wpłata na Twoje konto spłaca wykorzystaną już kwotę.

Kredyt w koncie działa jak Twoje pieniądze. Możesz więc śmiało:

  • robić przelewy
  • płacić w sklepach kartą Visa wydaną do Twojego Nest Konta
  • wypłacać gotówkę z bankomatu

0% prowizji na dobry początek

Jeśli nie masz jeszcze Nest Konta, a chciałbyś mieć dostęp do dodatkowych środków, przygotowaliśmy dla Ciebie Nest Kredyt Odnawialny w Koncie, za który nie pobierzemy od Ciebie żadnej prowizji.

Wystarczy, że:

1. Przeniesiesz do nas swoje wynagrodzenie
Poinformuj swojego pracodawcę o zmianie numeru konta, na który będzie przelewać Twoją pensję. Masz na to aż 3 miesiące od momentu udzielenia kredytu. Odpowiedni formularz do uzupełnienia znajdziesz tutaj

2. Będziesz korzystał z dodatkowych środków na koncie przez rok
Nie rezygnuj ze swojego Nest Kredytu Odnawialnego w Koncie przez minimum 12 miesięcy od chwili jego udzielenia.

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, szczegóły promocji znajdziesz w regulaminie promocji

Jak działa kredyt odnawialny?

Kredyt odnawialny to prosty sposób na powiększenie Twojego domowego budżetu. Zobacz, jak łatwo z niego korzystać:

Uruchomienie i czas obowiązywania Twojego kredytu
Twój kredyt uruchamiamy na 12 miesięcy. Po tym czasie umowa jest automatycznie przedłużana dzięki czemu dalej możesz korzystać z kwoty, którą Ci przyznaliśmy.

Używanie kredytu do codziennych wydatków
Pieniądze z kredytu pojawiają się bezpośrednio na Twoim Nest Koncie. Dzięki temu możesz traktować je jak każdą wpłatę na konto (np. przelew z pensją od pracodawcy) i korzystać z nich w dowolnym celu.

Odsetki na uczciwych warunkach
Odsetki, jaki będziesz musiał zapłacić, będą naliczane tylko i wyłącznie do kwoty, którą zdążyłeś wykorzystać w danym miesiącu.

Spłacanie kredytu
Twój kredyt odnawialny spłaca się automatycznie. Oznacza to, że każdy wpływ na Twoje Nest Konto od razu spłaca wykorzystaną kwotę. Dzięki temu nie musisz się martwić i pamiętać o tym, że powinieneś go spłacić do konkretnego dnia.

Odnowienie Twojego kredytu odnawialnego
Chcemy ułatwić Ci odnowienie kredytu, tak żebyś czuł się bezpiecznie i miał stały dostęp do dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że będziesz regularnie zasilał swoje Nest Konto – dzięki temu bez problemu przedłużymy Twoją umowę na kolejne 12 miesięcy.

 

Jak wnioskować?

Jeśli nie masz jeszcze Nest Konta, zawnioskuj o nie i o Nest Kredyt Odnawialny w Koncie już teraz. Zrobisz to przez internet, albo tradycyjnie w naszym oddziale lub placówce. To łatwe, bo zakładasz konto i podpisujesz umowę o kredyt jednocześnie – możesz skorzystać z wideo rozmowy, przelewu weryfikacyjnego, dostarczenia umowy kurierem lub podpisać ją w jednym z naszych oddziałów i placówek. 

 

 

1.  Na wniosku o otwarcie swojego Nest Konta zaznacz chęć otwarcia konta razem z kredytem odnawialnym.
2.  Przygotuj wyciąg z konta, na które dostajesz wynagrodzenie i dodaj go do swojego wniosku. Wyciąg w formie pliku pdf powinien zawierać dane za okres 1, 3 lub 6 miesięcy, w zależności od źródła Twojego dochodu.
3. Na podstawie informacji z Twojego wyciągu przygotujemy dla Ciebie dopasowaną ofertę Nest Kredytu Odnawialnego w Koncie.
4. Zastanów się i zdecyduj, jaka interesuje Cię kwota, oraz czy chcesz od razu spłacić swój obecny kredyt w innym banku. Jeśli się na to zdecydujesz, wtedy od razu przelejemy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto.

Gotowe - Twoje Nest Konto z Nest Kredytem Odnawialnym w Koncie jest już aktywne,
a Ty możesz zacząć korzystać z dodatkowych środków.


ZAŁÓŻ KONTO

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Nest Konto

0 zł za założenie i prowadzenie konta osobistego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Visa oferty

Dołącz do programu Visa Oferty
i odzyskuj część pieniędzy za zakupy!

Nest Lokata Witaj

4,0%  oprocentowanie w skali roku.
Lokata do 10 tys. zł na 3 miesiące.
Dostępna przez 30 dni od otwarcia konta.

Nota Prawna

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie jest kredytem konsumenckim w rachunku płatniczym („Kredyt”) oferowanym konsumentom przez Nest Bank SA („Bank”). Udzielenie oraz wysokość Kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej o Kredyt. Prowizja 0% za udzielenie Kredytu jest ofertą specjalną w ramach promocji „Nest Kredyt w koncie na dobry początek” dostępną na zasadach określonych w regulaminie promocji i skierowaną dla pełnoletnich osób fizycznych będących konsumentami, którzy nie posiadają w Banku na dzień złożenia wniosku rachunku płatniczego Nest Konto oraz kredytu odnawialnego w rachunku płatniczym dla konsumentów, zaakceptują warunki regulaminu promocji i spełnią łącznie następujące warunki:

- w okresie trwania promocji złożą za pośrednictwem strony internetowej wniosek o łączne otwarcie rachunku płatniczego Nest Konta oraz udzielenie Kredytu w Banku, na podstawie którego zawrą z Bankiem umowę Kredytu z zastrzeżeniem, iż zawarcie umowy Kredytu warunkowane jest uprzednim otwarciem rachunku płatniczego Nest Konta;

- zapewnią wpływ wynagrodzenia na rachunek płatniczy Nest Konto, w kwocie nie niższej, niż 10 % kwoty przyznanego limitu w ramach Kredytu, w każdym z kolejnych 12 miesięcy, począwszy najpóźniej od 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zawarli umowę Kredytu;

- nie wypowiedzą umowy Kredytu w okresie pierwszych 12 miesięcy jej obowiązywania.

W przypadku, gdy uczestnik promocji nie spełni któregokolwiek z warunków podanych powyżej wówczas Bank pobierze prowizję za udzielenie Kredytu w wysokości 2,99 % kwoty limitu Kredytu, jednak nie mniej niż 75 PLN. Szczegóły dotyczące oferty oraz cennik i regulamin promocji, związane z Kredytem, są dostępne na stronie www.nestbank.pl, w placówkach Banku oraz u partnerów finansowych Banku. Promocja „Nest Kredyt w koncie na dobry początek” będzie obowiązywać od 7 marca 2018 r. do odwołania.

Informacje dla reprezentatywnego przykładu zakładającego, że prowizja za udzielenie kredytu wynosi 0%: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,5 %, przy założeniu, że całkowita kwota Kredytu 2567,56 zł została wypłacona w całości i na okres  12 miesięcy, całkowita kwota do zapłaty 2824,06 zł, oprocentowanie nominalne zmienne 9,99 % w skali roku, całkowity koszt Kredytu 256,5 zł, (w tym: prowizja bankowa 0zł , odsetki 256,5zł - płatne w cyklach miesięcznych ). Spłata kapitału następuje jednorazowo na koniec okresu kredytowania wynika to z zapisów w umowie. Kalkulacja została dokonana na dzień 25.07.2018 na reprezentatywnym przykładzie. 

Informacje dla oferty kredytu przy założeniu, że prowizja za udzielenie kredytu jest odpłatna: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,1 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3880,40 zł, całkowita kwota do zapłaty 4399,60 zł, oprocentowanie zmienne 9,99%, całkowity koszt kredytu 519,20 zł, (w tym: prowizja bankowa 119,60zł, odsetki 399,60 zł, ubezpieczenie 0 zł), czas obowiązywania umowy – 12 miesięcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.03.2018.

Nest Konto jest rachunkiem płatniczym prowadzonym na rzecz konsumentów w złotych. Brak opłat i prowizji za wskazane w reklamie czynności lub usługi nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków. Za pozostałe usługi związane z rachunkiem płatniczym Nest Konto, Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą „Tabelą opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”. Nominalne roczne oprocentowanie środków na rachunku płatniczym Nest Konto jest zmienne i na dzień 03.08.2018 wynosi 0%, przy czym podana wartość nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla Klientów Indywidualnych w Nest Banku, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w „Regulaminie rachunków bankowych i usług płatniczych dla Klientów Indywidualnych”, „Tabeli oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat” oraz „Tabeli opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”, dostępnych na stronie www.nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Bank SA.

Powrót na górę strony