Nest Kredyt Błyskawiczny

Życie jest pełne niespodzianek i zaskakujących wydatków. W Nest Banku wiemy, że czasami pieniądze potrzebne są na już, dlatego przygotowaliśmy Nest Kredyt Błyskawiczny z szybkim i uproszczonym procesem, bez dokumentów dochodowych. Dzięki temu łatwo sfinansujesz zakupy.

 

Przejdź do noty prawnej

20 000 zł 

kwota kredytu*

60miesięcy

maksymalny okres spłaty

Bez 

dokumentów dochodowych - uproszczony proces wnioskowania

Dodatkowe informacje

Kredyt ratalny

Brak ukrytych kosztów

Kredyt na oświadczenie o dochodach

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnej placówki Nest Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych pośredników kredytowych. Bez zbędnych formalności, nasi doradcy przygotują dla Ciebie korzystną ofertę kredytowania.

 

ZNAJDŹ NAJBLIŻSZĄ PLACÓWKĘ

 

Nota prawna

Niniejszy materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. 

* Kwota maksymalna kredytu jest zależna od wysokości ogłaszanego przez GUS średniego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw: http://stat.gov.pl/sygnalne/komunikaty-i-obwieszczenia/lista-komunikatow-i-obwieszczen/obwieszczenie-w-sprawie-miesiecznego-wynagrodzenia-w-sektorze-przedsiebiorstw-bez-wyplat-nagrod-z-zysku-w-iii-kwartale-2018-roku,59,20.html i nie może przekraczać 4-krotności tego wynagrodzenia.

Nest Kredyt Błyskawiczny („Kredyt”) kredytem ratalnym oferowanym przez Nest Bank S.A. („Bank”) konsumentom, którzy w przypadku zawarcia Umowy Kredytu są zobowiązani do:  (i) zakupu w terminie  nie później niż w okresie 60 dni od dnia zawarcia Umowy Kredytu trwałych dóbr konsumpcyjnych w postaci wybranych towarów określonych w Umowie Kredytu; (ii) dokonania zapłaty za ich zakup w dowolnej formie; (iii) przeznaczenia na ten cel kwoty nie niższej niż Całkowita Kwota Kredytu; (iv)  udokumentowania  zakupu Dokumentem sprzedaży w postaci faktury VAT albo  rachunku wystawionego imiennie na Klienta albo umowy kupna-sprzedaży; (vi) przedstawienia na żądanie Banku w okresie dwunastu miesięcy od dnia zawarcia Umowy Kredytu kopii Dokumentów sprzedaży potwierdzających zakup wybranych trwałych dóbr konsumpcyjnych. Pozostałe warunki zostały określone w Umowie Kredytu. Dla oferty na moment zawierania Umowy o Kredyt niedostępne są ubezpieczenia oraz pakiety usług dodatkowych.

Informacje dla reprezentatywnego przykładu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 36,8%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 820 zł, całkowita kwota do zapłaty 11 613,03 zł, oprocentowanie zmienne 8,9%, całkowity koszt kredytu 4 793,03 zł, (w tym: prowizja bankowa 3 059,35 zł, odsetki 1 733,68 zł), 44 miesięcznych równych rat w wysokości 263,98 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29 listopada 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku oraz u wybranych Pośredników współpracujących z Bankiem. Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osób wnioskujących. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniona Klientowi kwota kredytu.

Powrót na górę strony