Kredyt konsolidacyjny

Nest Bank powstał po to, abyś mógł na nim polegać, niezależnie od okoliczności. Szanujemy naszych Klientów, dlatego zawsze kierujemy się tą zasadą, a dla wszystkich tych, którzy mają problemy z nadmierną ilością zobowiązań w innych bankach, mamy bezpieczne rozwiązanie: Nest Konsolidację.

Kredyt konsolidacyjny do 220 000 zł, który pozwoli Ci przenieść do nas wszystkie swoje raty i połączyć je w jedną – niższą. Szybko, bez zabezpieczeń i ukrytych kosztów, przy minimum formalności. Przekonaj się, o ile łatwiej spłaca się zobowiązania, kiedy po drugiej stronie ma się prawdziwego partnera.

Nota prawna

220tys. zł

maksymalna kwota kredytu

144miesiące

maksymalny okres spłaty

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

2min

wstępna decyzja kredytowa dostępna nawet w tak krótkim czasie

Dodatkowe informacje

waga

Możliwość konsolidacji zobowiązań

portfel

Brak ukrytych kosztów

open

Brak konieczności otwierania konta

koszula

Kredyt dostępny w oddziałach Banku oraz u wybranych pośredników

Dlaczego warto?

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych. Możesz mieć pewność, że nie zaniżymy sztucznie oprocentowania, aby resztę kosztów ukryć w dodatkowych opłatach.

Jak wnioskować?

Wypełnij formularz, przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, BIZ Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych pośredników kredytowych.
Nasi doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.