Kredyt konsolidacyjny

Nest Bank powstał po to, abyś mógł na nim polegać, niezależnie od okoliczności. Szanujemy naszych Klientów, dlatego zawsze kierujemy się tą zasadą, a dla wszystkich tych, którzy mają problemy z nadmierną ilością zobowiązań w innych bankach, mamy bezpieczne rozwiązanie: Nest Konsolidację.

Kredyt konsolidacyjny do 250 000 zł, który pozwoli Ci przenieść do nas wszystkie swoje raty i połączyć je w jedną – niższą. Szybko i bez ukrytych kosztów, przy minimum formalności. Przekonaj się, o ile łatwiej spłaca się zobowiązania, kiedy po drugiej stronie ma się prawdziwego partnera.

Chcesz zapewnić poczucie finansowego bezpieczeństwa i ochronę Twoich bliskich? W Nest Banku możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu.

Przejdź do noty prawnej

250tys. zł

maksymalna kwota kredytu

144miesiące

maksymalny okres spłaty

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

2min

wstępna decyzja kredytowa dostępna nawet w tak krótkim czasie

Dodatkowe informacje

waga

Możliwość konsolidacji zobowiązań

portfel

Brak ukrytych kosztów

open

Brak konieczności otwierania konta

koszula

Kredyt dostępny w oddziałach Banku oraz u wybranych pośredników

ubezpieczenie

Możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu

Dlaczego warto?

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych. Możesz mieć pewność, że nie zaniżymy sztucznie oprocentowania, aby resztę kosztów ukryć w dodatkowych opłatach.

Jak wnioskować?

Wypełnij formularz, przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, lub zapytaj o ofertę u wybranych pośredników kredytowych.
Nasi doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Nota Prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacja oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu – jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu.

Informacje dla reprezentatywnego przykładu: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 17,50%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 51 602,11 zł, całkowita kwota do zapłaty 88 627,55 zł, oprocentowanie zmienne 9,9%, całkowity koszt kredytu 37 025,44 zł, (w tym: prowizja bankowa 11 250,66 zł , odsetki 25 774,78 zł), 88 miesięcznych równych rat w wysokości 1 007,42 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14 stycznia 2019 na reprezentatywnym przykładzie.

Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku oraz u wybranych Pośredników współpracujących z Bankiem.

Powrót na górę strony