Kredyt przez Internet, kredyt gotówkowy online

Rodzinne wakacje, zakup sprzętu AGD, remont mieszkania? A może inwestycja, niespodziewane wydatki? Bez względu na to, na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze, na Nest Bank możesz liczyć w każdej sytuacji.

Nest Gotówkę na KLIK do 50 tys. zł z niskim oprocentowaniem i prowizją otrzymasz nawet w 15 minut, bez wychodzenia z domu.

Wystarczy, że wypełnisz wniosek online, a wstępną decyzję i dokładne warunki kredytu poznasz już podczas jego wypełniania.

Przejdź do noty prawnej

50tys. zł

maksymalna kwota kredytu

60miesięcy

maksymalny okres spłaty

 

 

ZŁÓŻ WNIOSEK

9,9%

oprocentowanie

(RRSO 18,7%)

Oblicz ratę kredytu

Kwota kredytu: 15 000

  

Okres kredytowania (w miesiącach): 60

  

Całkowita kwota do zapłaty: 0 zł

Rata: 0 zł

RRSO: 10,35 %

Oprocentowanie: 9,90 %

Przejdź do noty prawnej

Dodatkowe informacje

portfel

Niski koszt kredytu

procent

Niskie oprocentowanie

bez haczyków

Brak ukrytych kosztów

Dlaczego warto?

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wstępnej kalkulacji poznasz wysokość raty, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych. Możesz mieć pewność, że nie zaniżymy sztucznie oprocentowania, aby resztę kosztów ukryć w dodatkowych opłatach.

Złóż wniosek w 4 prostych krokach

1.Przygotuj dowód osobisty i wyciąg z Twojego banku

 

Sprawdź czy możesz przedstawić dokumenty z Twojego banku oraz jak prawidłowo wygenerować wyciąg

Sprawdź
laptop

2.Złóż wniosek online i poznaj wstępną decyzję kredytową

smartfon

3.Zatwierdź warunki kredytu

 

Jeśli nie będziemy mogli zaproponować Ci warunków, o które wnioskujesz, na adres e-mail wskazany przez Ciebie we wniosku, prześlemy alternatywną ofertę

gotówka

4.Podpisz umowę

 

Jeśli jesteś Nowym Klientem, za pomocą przelewu na 1 zł
Jeśli posiadasz konto w Nest Banku, zaloguj się do Bankowości Internetowej i zaakceptuj umowę

Nota Prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonaną w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Wyliczenia uzyskane w ramach kalkulatora mają charakter wyłącznie przykładowy i nie stanowią gwarancji udzielenia kredytu na wskazanych w nim warunkach. Maksymalna kwota kredytu – jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana Klientowi kwota kredytu. Przykład reprezentatywny: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 18,7 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 6 430 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 286,75 zł, oprocentowanie zmienne 9,9 %, całkowity koszt kredytu 1 856,75 zł, (w tym: prowizja bankowa 714,44 zł , odsetki 1 142,31 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości 230,20 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 5 grudnia 2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Powrót na górę strony