Kredyt bez oprocentowania i prowizji na fotelik w akcji Superfotelik CHRONI NA BANK

Wspieramy Rodziców w zakupie bezpiecznych fotelików, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji darmowy kredyt, w którym po spełnieniu warunków promocji oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Przejdź do noty prawnej

0%

prowizji i oprocentowania (RRSO 0%)

2 000

kredyt od 500 do 2000 zł

10rat

Niskie i równe raty

Dlaczego warto?

  • Darmowy kredyt, bez oprocentowania i prowizji
    Spełnij warunki promocji – wystarczy, że przedstawisz nam dowód zakupu wybranego fotelika o wartości min. 80% kwoty kredytu (nie mniej, niż 500 zł) w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu
  • Kwota kredytu nawet do 2000 zł
    Jeśli znalazłeś fotelik, który jest naprawdę dopasowany do Twojego dziecka, nie martw się ceną – kredyt na fotelik możesz wziąć już od 500 do 2000 zł
  • 10 rat, które nie obciążą Twojego budżetu
    Wziąłeś kredyt na fotelik i spełniłeś warunki promocji? Jeżeli tak, rozłożymy spłatę Twojego kredytu na 10 równych i niskich rat, bez oprocentowania i prowizji.

Jak wnioskować?

Kredyt na fotelik otrzymasz w każdym Oddziale lub Placówce Partnerskiej Nest Banku. Nasi Doradcy przedstawią Ci warunki promocji i powiedzą, co musisz zrobić, aby Twój kredyt przez cały okres spłaty utrzymał się na poziomie 0%.

Superfotelik CHRONI NA BANK

Odwiedzając naszą placówkę, zapytaj o akcję Superfotelik, którą stworzyliśmy razem z naszym partnerem merytorycznym fotelik.info.

Wejdź na stronę superfotelik.pl i poznaj 5 Zasad Superfotelika - dzięki nim dowiesz się, jak dobrać bezpieczny fotelik samochodowy dla swojego dziecka.

Szczegóły oferty Kredytu na fotelik dostępne w Regulaminie Promocji "Fotelik".

 

Nota prawna

Kredyt oferowany na warunkach określonych w regulaminie promocji „FOTELIK”. Promocja trwa od 13.06.2017 do odwołania, na zasadach określonych w regulaminie promocji.Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Szczegóły dot. kredytu, w tym regulamin promocji, są dostępne na www.nestbank.pl oraz w placówkach Nest Banku.Uczestnikami promocji są konsumenci, którzy zawrą umowę kredytu oraz zaakceptują warunki regulaminu promocji. Uczestnik, który w ciągu 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu zakupi fabrycznie nowy dziecięcy fotelik samochodowy oraz potwierdzi jego zakup,spełniając warunki określone w regulaminie promocji, nie zapłaci odsetek umownych od kredytu oraz prowizji za udzielenie kredytu. Maksymalna kwota kredytu wynosi 2000 zł.Wartość zakupionego w ramach promocji fotelika nie może być niższa niż 80% całkowitej kwoty kredytu oraz nie niższa niż 500 zł. Jeżeli uczestnik nie spełni warunków promocji,udzielony kredyt będzie oprocentowany na zasadach określonych w regulaminie promocji wg stałej stawki, nie wyższej niż 9,4% rocznie.Informacje dla reprezentatywnego przykładu: rzeczywista roczna stopa oprocentowania(RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 600 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym:prowizja bankowa 0 zł, odsetki 0 zł, ubezpieczenie 0 zł), 10 miesięcznych równych rat w wysokości 60 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.01.2018 na reprezentatywnym przykładzie.Informacje dla oferty kredytu przy założeniu, że uczestnik nie spełni warunków promocji:rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 4,9%, całkowita kwota kredytu(bez kredytowanych kosztów) 600 zł, całkowita kwota do zapłaty 613,23 zł, oprocentowanie stałe 9,4%, całkowity koszt kredytu 13,23 zł (w tym: prowizja bankowa 0 zł, odsetki 13,23 zł,ubezpieczenie 0 zł), raty w kwotach: 3 raty w wys. 60 zł oraz 7 rat po podwyższeniu oprocentowania w wys. 61,89 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 02.06.2017.

Powrót na górę strony