Kredyt bez oprocentowania i prowizji na fotelik w akcji Superfotelik CHRONI NA BANK

Wspieramy Rodziców w zakupie bezpiecznych fotelików, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji darmowy kredyt, w którym po spełnieniu warunków promocji oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Poznaj szczegóły oferty

0%

prowizji i oprocentowania (RRSO 0%)

2 000

kredyt od 500 do 2000 zł

10rat

Niskie i równe raty

Dlaczego warto?

  • Darmowy kredyt, bez oprocentowania i prowizji
    Spełnij warunki promocji – wystarczy, że przedstawisz nam dowód zakupu wybranego fotelika o wartości min. 80% kwoty kredytu (nie mniej, niż 500 zł) w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy kredytu
  • Kwota kredytu nawet do 2000 zł
    Jeśli znalazłeś fotelik, który jest naprawdę dopasowany do Twojego dziecka, nie martw się ceną – kredyt na fotelik możesz wziąć już od 500 do 2000 zł
  • 10 rat, które nie obciążą Twojego budżetu
    Wziąłeś kredyt na fotelik i spełniłeś warunki promocji? Jeżeli tak, rozłożymy spłatę Twojego kredytu na 10 równych i niskich rat, bez oprocentowania i prowizji.

Jak wnioskować?

Kredyt na fotelik otrzymasz w każdym Oddziale lub Placówce Partnerskiej Nest Banku. Nasi Doradcy przedstawią Ci warunki promocji i powiedzą, co musisz zrobić, aby Twój kredyt przez cały okres spłaty utrzymał się na poziomie 0%.

Superfotelik CHRONI NA BANK

Odwiedzając naszą placówkę, zapytaj o akcję Superfotelik, którą stworzyliśmy razem z naszym partnerem merytorycznym fotelik.info.

Wejdź na stronę superfotelik.pl i poznaj 5 Zasad Superfotelika - dzięki nim dowiesz się, jak dobrać bezpieczny fotelik samochodowy dla swojego dziecka.

Szczegóły oferty Kredytu na fotelik dostępne w Regulaminie Promocji "Fotelik".