W Nest Banku wiemy, że mogą Cię zaskoczyć nieprzewidziane wydatki. Łatwo poradzisz sobie z nimi, korzystając z Nest Karty Optimum. Dzięki karcie kredytowej Optimum korzystasz ze środków w ramach przyznanego limitu, a spłacasz co miesiąc tę samą minimalną kwotę.

Dlaczego warto korzystać z karty kredytowej Optimum?


Płatność za korzystanie z karty nie zaskoczy Cię. Bez względu na to, ile limitu wykorzystasz w danym miesiącu, Twoja minimalna kwota do spłaty nie będzie wyższa niż w umowie.

 


Z karty korzystasz w zależności od swoich potrzeb. Możesz zapłacić nią w sklepie, skorzystać z niej w bankomacie albo uruchomić środki w ciężar limitu.

 Masz elastyczny dostęp do środków. W ramach dostępnego limitu sam decydujesz, ile w danym momencie chcesz wykorzystać.

 

Co powinieneś wiedzieć o karcie kredytowej Optimum?

  • Możesz płacić nią w sklepach i punktach usługowych bez dodatkowych opłat – również zbliżeniowo.
  • Możesz wypłacać nią gotówkę w ramach swojego limitu kredytowego ze wszystkich bankomatów. Pamiętaj, że limit wypłat bankomatowych określa Twoja umowa, a prowizja za wypłaty z bankomatów wynosi 8% wypłacanej kwoty, nie mniej niż 20 zł.
  • Jeśli chcesz zrobić przelew z rachunku karty, np. w razie potrzeby spłacenia innych zobowiązań finansowych, odwiedź nasz oddział lub placówkę partnerską. Wysokość prowizji jest określona w Twojej umowie o kartę.
  • W bankomatach Santander Bank Polska SA sprawdzisz swoje saldo, wygenerujesz 10 ostatnich transakcji, zmienisz PIN i wyłączysz płatności zbliżeniowe.
  • Jeśli chcesz zastrzec lub zablokować kartę, poznać parametry Nest Karty Optimum lub dowiedzieć się, ile wynosi Twój dostępny limit kredytowy, zadzwoń na naszą infolinię. Jesteśmy dla Ciebie siedem dni w tygodniu (poniedziałek-sobota w godz. 7.00-24.00, niedziela w godz. 8.00-20.00), pod numerami 22 438 41 41 lub 801 800 188. Koszt połączenia liczony jest według taryfy operatora danej sieci.

 

Pytania i odpowiedzi

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych pośredników. Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania i przedstawią ofertę karty kredytowej Optimum.

Nota Prawna

Udzielenie, wysokość limitu w rachunku karty kredytowej Optimum oraz kwoty prowizji uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Szczegóły i cennik związane z kartą kredytową Optimum są dostępne na nestbank.pl, w placówkach Nest Banku oraz u partnerów finansowych Nest Banku. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 26,45%, kwota limitu 10 000zł, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 11 329,39zł. Oprocentowanie zmienne 9,99 %, Całkowity koszt kredytu 1 329,39 zł.  ( W tym suma kwot prowizji miesięcznych 780zł., odsetki 549,39zł.) przy założeniu, iż przyznany limit kredytowy został wykorzystany w całości, w dniu wydania karty poprzez dokonanie transakcji bezgotówkowej przy użyciu karty kredytowej i spłacany jest w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 944,03zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 1 października 2018 na reprezentatywnym przykładzie.