Kredyt 0% na dowolny cel

Masz dużą rodzinę, duże wydatki i wielkie plany? W Nest Banku, w którym rodzina jest zawsze na pierwszym miejscu, otrzymasz wyjątkowe warunki kredytowania. Przyjdź do oddziału i weź Kredyt 0% na dowolny cel. Otrzymasz do 550 000 zł, nawet na 144 miesiące, z oprocentowaniem 0%. Bez haczyków, ukrytych kosztów, czy konieczności otwierania konta. Gwarantujemy minimum formalności i maksimum udogodnień. Wstępną decyzję kredytową otrzymasz nawet w 2 minuty.

Masz inne kredyty? Przenieś je do nas, a połączymy wszystkie Twoje raty w jedną, niższą.

Zależy Ci na poczuciu finansowego bezpieczeństwa i ochronie Twoich bliskich w przypadku konieczności spłaty zadłużenia w trudnych przypadkach losowych? W Nest Banku możesz skorzystać z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu.

Poznaj koszty kredytu

0%

minimalne oprocentowanie

550tys. zł

maksymalna kwota kredytu

144miesiące

maksymalny okres spłaty

Dodatkowe informacje

waga

Możliwość konsolidacji zobowiązań

bez haczyków

Brak ukrytych kosztów

open

Brak konieczności otwierania konta

dom

Możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia spłaty kredytu

Dlaczego warto?

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych. Możesz mieć pewność, że nie zaniżymy sztucznie oprocentowania, aby resztę kosztów ukryć w dodatkowych opłatach.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego Oddziału  Nest Banku lub Placówki Partnerskiej. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.