Kredyty dla Ciebie i Twojej rodziny

Kredyty dla firm

Kredyt na fotelik

 

Wspieramy Rodziców przy zakupie bezpiecznych fotelików, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji darmowy kredyt, w którym po spełnieniu warunków promocji oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Nest Gotówka

Kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu.

Nest Konsolidacja

Kredyt do 550 tys. zł, który pozwoli Ci przenieść do nas wszystkie swoje raty i połączyć je w jedną – niższą.

Nest Gotówka na KLIK

 

Nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Dodatkowe środki na koncie,
zawsze gdy ich potrzebujesz. Sprawdź!

Nota prawna

Nest Pakiety dla Zaradnych

 

Nest Pakiety dla Zaradnych to bezpieczeństwo w pakiecie z kredytem. Przy podpisaniu umowy o kredyt, dobierz pakiet dodatkowych usług, który pomoże Ci zadbać o Twoją rodzinę. Przeczytaj więcej o Nest Pomocy oraz Nest Pomocy i Bezpieczeństwie, które zapewnią Ci wsparcie specjalistów i dodatkowe usługi związane z Twoim kredytem.

Bankowy kredyt online

Na Nest Bank można liczyć niezależnie od okoliczności. Sprawdź naszą ofertę kredytów dla Klientów indywidualnych. Nasze kredyty dostępne są zarówno w placówkach, jak i w procesie online.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: