Kredyty dla Klienta indywidualnego

POKAŻ KREDYTY DLA FIRM

Nest Gotówka na KLIK

 

Nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów.

Szybki wniosek online. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki poznasz już podczas wypełniania wniosku.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Dodatkowe środki na koncie,
zawsze gdy ich potrzebujesz. Sprawdź!

Nota prawna

Nest Gotówka

Kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu.

Nest Konsolidacja

Kredyt do 220 tys. zł, który pozwoli Ci przenieść do nas wszystkie swoje raty i połączyć je w jedną – niższą.

Bankowy kredyt online

Na Nest Bank można liczyć niezależnie od okoliczności. Sprawdź naszą ofertę kredytów dla Klientów indywidualnych. Nasze kredyty dostępne są zarówno w placówkach, jak i w procesie online.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: