Kredyty dla Ciebie i Twojej rodziny

Kredyty dla firm

Nest Gotówka na KLIK

 

Kredyt gotówkowy online Nest Gotówka na KLIK z niską prowizją i oprocentowaniem otrzymasz nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Przygotowaliśmy kredyt do 50 tys. zł, o który zawnioskujesz przez internet.

Nest Kredyt Rodzinny

 

Życie rodziny to duże wyzwanie i nieoczekiwane wydatki, dlatego na realizację dowolnego celu możesz dostać kredyt gotówkowy do 20 tys. zł z prowizją 0%.

Zwrot 10% raty Twojego kredytu przez pół roku

Weź kredyt gotówkowy, spełnij warunki i zyskaj nawet do 2000 zł zwrotu

Nest Kredyt Błyskawiczny

Kredyt konsumencki na większe zakupy
np.: pralkę, lodówkę. (RRSO 36,8%)

Nest Gotówka

Kredyt gotówkowy do 250 tys. zł na realizację dowolnego celu.

Nest Kredyt Odnawialny w Koncie

Dodatkowe środki na koncie,
zawsze gdy ich potrzebujesz. Sprawdź!

Nest Konsolidacja

Kredyt do 250 tys. zł, który pozwoli Ci przenieść do nas wszystkie swoje raty i połączyć je w jedną – niższą.

Kredyt na fotelik

Darmowy kredyt, w którym po spełnieniu warunków promocji oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Nest Karta Optimum

 

Korzystaj z karty kredytowej w ramach przyznanego limitu, a spłacaj co miesiąc tę samą minimalną kwotę.

Bez względu na to, ile limitu wykorzystasz w danym miesiącu, Twoja minimalna kwota do spłaty nie będzie wyższa niż w umowie.

Nest Pakiety dla Zaradnych

 

Nest Pakiety dla Zaradnych to bezpieczeństwo w pakiecie z kredytem. Przy podpisaniu umowy o kredyt, dobierz pakiet dodatkowych usług, który pomoże Ci zadbać o Twoją rodzinę. Przeczytaj więcej o Nest Pomocy oraz Nest Pomocy i Bezpieczeństwie, które zapewnią Ci wsparcie specjalistów i dodatkowe usługi związane z Twoim kredytem.

Bankowy kredyt online

Na Nest Bank można liczyć niezależnie od okoliczności. Sprawdź naszą ofertę kredytów dla Klientów indywidualnych. Nasze kredyty dostępne są zarówno w placówkach, jak i w procesie online.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: