Jak założyć Nest konto nawet w 5 minut?

W Nest Banku cenimy Twój czas, dlatego zapraszamy Cię na rozmowę wideo, podczas której założysz Nest Konto bez wychodzenia z domu nawet w 5 minut.

Wystarczy, że za pomocą kamery komputera zrobisz zdjęcia dokumentu tożsamości, a następnie chwilę porozmawiasz z naszym konsultantem wideo. Nie musisz mieć konta w innym banku. Rozmowa wideo jest jak spotkanie się z doradcą w placówce - z tą różnicą, że nie musisz nawet wychodzić z domu, a wszystko trwa kilka minut.

 

Jak to działa?

Obejrzyj film i przekonaj się jak łatwo założysz konto

poprzez rozmowę wideo.

załóż konto

Aby założyć konto potrzebujesz:

komputer z kamerą internetową i mikrofonem

dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport

telefon komórkowy

WAŻNE: na początku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku – Twoja zgoda potrzebna nam jest wyłącznie dla celów potwierdzenia Twojej tożsamości za pośrednictwem wideo.

Zakładasz konto całkowicie online – polega to na: 

 

 1.  zrobieniu przez Ciebie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz Twojej twarzy za pomocą kamery internetowej komputera,

2.  automatycznym umieszczeniu Twoich danych we wniosku wykorzystywana do sczytywania danych ze zdjęcia technologia pozwala nam na automatyczne wypełnienie wniosku danymi z Twojego dokument tożsamości, Ty uzupełniasz swoje dane kontaktowe oraz pozostałe informacje,

3. potwierdzeniu tożsamości podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - wystarczy krótka rozmowa z użyciem kamery internetowej w komputerze, podczas której konsultant porówna wizerunek z dokumentu z Twoim rzeczywistym wyglądem oraz zweryfikuje Twój numer telefonu (otrzymasz SMS z kodem).

Gotowe - po pozytywnej weryfikacji możesz od razu korzystać z konta


Twoje Nest konto jest aktywne,
a umowa, regulamin i pozostałe dokumenty oraz niezbędne loginy do konta internetowego trafiają do Ciebie na skrzynkę e-mail.

Masz więcej pytań na temat zakładania konta podczas rozmowy wideo? Zajrzyj do sekcji Pomoc