Wierzymy, że usługi z których często korzystasz w koncie powinny być bezpłatne. Dlatego stworzyliśmy Nest Konto, z którym nie zapłacisz nic za to, co w każdym banku powinno być za darmo. Nest Konto docenili nie tylko nasi Klienci, ale również portal BANKIER.PL*.

Bezpłatne prowadzenie Nest Konta

Nest Konto jest numerem 1, bo nie musisz spełnić żadnych warunków, żeby zapewnić sobie darmowe:

 • Prowadzenie rachunku płatniczego (konta)
 • Wydanie i używanie karty debetowej
 • Wszystkie internetowe polecenia przelewu krajowego Elixir
 • Wypłaty gotówki w dowolnej kwocie z każdego bankomatu w Polsce
 • Wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet

  Przejdź do noty prawnej

Nest Konto - konto bankowe na co dzień

Nest Konto pozwoli Ci korzystać z dodatkowych usług, które pomogą Ci zadbać o Twój domowy budżet. Wybierając nasze konto możesz liczyć na:

Dozwolony debet na koncie, z którego skorzystasz w razie nieplanowych wydatków


Każdemu może przytrafić się niespodziewany wydatek, na który nie ma odłożonych pieniędzy. Dlatego jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji, będziesz mógł skorzystać z Nest Kredytu Odnawialnego

Kredyt odnawialny, nazywany też debetem albo limitem, to dodatkowa kwota dostępna w Twoim koncie, z której możesz korzystać w każdym miesiącu. Oznacza to, że możesz płacić, robić przelewy i wypłacać gotówkę do określonej kwoty, nawet jeśli wykorzystasz już swoje prywatne środki na koncie. Nest Kredyt Odnawialny możesz uruchomić na promocyjnych warunkach już przy otwarciu konta i po przeniesieniu swojego wynagrodzenia na Nest Konto. Jedyne, za co zapłacisz korzystając z kredytu odnawialnego, to odsetki od kwoty, którą wykorzystałeś. Pamiętaj, że każdy wpływ na konto spłaca automatycznie kredyt i znowu masz dostęp do dodatkowych pieniędzy.

Zawsze darmową kartę płatniczą


Kartę do Nest Konta dajemy za darmo, bo to dzięki niej możesz codziennie w łatwy sposób korzystać ze swoich pieniędzy. Oprócz wygodnego płacenia w kraju i za granicą, zapewnimy Ci też bezpieczeństwo zakupów w Internecie, bo wszystkie nasze karty objęte są usługą 3D Secure – otrzymujesz kod SMS którym dodatkowo zatwierdzasz płatność w internecie.

Karta płatnicza

Karta Visa do Nest Konta to 0 zł za:

1. Wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce

2. Wpłaty gotówki w największej sieci wpłatomatów Euronet

3. Wypłacanie gotówki przy pomocy usługi cashback

Kartą Visa możesz również płacić za zakupy bezpośrednio swoim smartfonem. Wystarczy, że zarejestrujesz ją w aplikacji Google Pay™ lub Cyfrowym Portfelu Apple Pay Możesz też płacić zblizeniowo zegarkiem poprzez Garmin Pay™

Oferty przygotowane z myślą o stałych Klientach


Cenimy lojalnych Klientów
, którzy korzystają z Nest Konta każdego dnia. Dlatego dla tych, którzy dostają na nie pensję i używają swojej karty Visa do codziennych płatności, przygotowujemy na bieżąco atrakcyjne oferty:

 • Wyżej oprocentowane lokaty
  Nest Lokata Witaj dla nowych Klientów, lub Nest Lokata Lojalna dla tych, którzy co miesiąc dostają na swoje konto wynagrodzenie. Więcej o naszych lokatach przeczytasz tutaj.
 • Zniżki na zakupy w programie Visa Oferty
  Co miesiąc dostaniesz od nas wiadomość o promocjach w wybranych sklepach, które przygotowujemy dla Ciebie razem z Visa. O programie Visa Oferty w naszym banku dowiesz się tutaj.
 • Łatwo dostępne kredyty gotówkowe
  Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji. Dlatego jeśli będziesz potrzebował większej sumy, możemy Ci ją pożyczyć w ramach kredytu Nest Gotówka.
  Nest Gotówka to kredyt gotówkowy, który przyznajemy na podstawie oświadczenia o wpływach na konto.

Nawet 400 zł oszczędności rocznie


Nasi Klienci przenieśli się do Nest Banku, bo wiedzą, że nie warto przepłacać. Możesz do nich dołączyć i przekonać się, ile zaoszczędzisz korzystając na co dzień z Nest Konta. Żeby Ci to ułatwić, przygotowaliśmy zestawienie, w którym możesz porównać nasze konto z najpopularniejszymi kontami w Polsce. Wystarczy, że wybierzesz swój dotychczasowy bank i wskażesz konkretne konto, a my pokażemy Ci, co możesz mieć za darmo.

Załóż Nest Konto tak, jak będzie Ci najwygodniej

Dbamy o Twój czas i wygodę, dlatego sam zdecyduj, jak założysz swoje Nest Konto. Możesz to zrobić tradycyjnie w jednej z naszych placówek, albo całkowicie przez internet. Szczególnie polecamy Ci najszybszy i najwygodniejszy sposób otwarcia konta podczas wideo rozmowę z naszym konsultantem.

Wideo rozmowa zajmie Ci tylko 5 minut, a jedyne co musisz to pokazać dokument tożsamości do kamery internetowej w swoim komputerze oraz połączyć się z naszym konsultantem. Wygląda to jak rozmowa przez Skype lub inny internetowy komunikator.

Wszystkie sposoby założenia konta opisaliśmy niżej.

Załóż konto przez internet:

lub w tradycyjny sposób:

Masz już konto w Nest Banku?

ZALOGUJ SIĘ, przejdź do zakładki "Wnioski i umowy", a następnie złóż wniosek "Dodatkowe konto osobiste".

*Ranking pochodzi z Raportu Bankier.pl z dn. 16.01.2019 dostępnego tutaj

Nota prawna

Nest Konto jest rachunkiem płatniczym prowadzonym na rzecz konsumentów w złotych. Brak opłat i prowizji za wskazane w reklamie czynności lub usługi nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków. Za pozostałe usługi związane z rachunkiem płatniczym Nest Konto, Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą „Tabelą opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”. Nominalne roczne oprocentowanie środków na rachunku płatniczym Nest Konto jest zmienne i na dzień 02.01.2019 wynosi 0%, przy czym podana wartość nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla Klientów Indywidualnych w Nest Banku, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w „Regulaminie rachunków bankowych i usług płatniczych dla Klientów Indywidualnych”, „Tabeli oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat” oraz „Tabeli opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”, dostępnych na stronie nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Bank SA.

Powrót na górę strony

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Visa Oferty

Dołącz do programu Visa Oferty i odzyskuj część pieniędzy za zakupy!

Kredyt odnawialny

Dodatkowe środki na koncie, zawsze gdy ich potrzebujesz – 0% prowizji na początek.