Konto walutowe rozliczane w EUR, USD, GBP

W Nest Banku wsparcie dla rodzin nie zna granic, dlatego stworzyliśmy Nest Konto Waluta - pierwsze walutowe konto bez granic za 0, z którego możesz korzystać tak, jak ze zwykłego konta w złotówkach. Zyskaj wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie, wykonuj przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacaj środki z dowolnych bankomatów i płać kartą za darmo, unikając kosztów przewalutowania.

Przejdź do noty prawnej

0

za prowadzenie

0

za wydanie i używanie karty płatniczej*

 

0

za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

*Jeśli posiadasz kartę płatniczą do Nest Konta w złotówkach, opłata za drugą kartę wynosi 5 EUR/ 6 USD/ 4 GBP.

Dlaczego warto?

Więcej czasu dla rodziny i oszczędności w domowym budżecie? U nas masz to jak w banku, bo Nest Konto Waluta możesz założyć całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, a dzięki intuicyjnej stronie www i bezpłatnej aplikacji mobilnej – dostęp do rachunku masz zawsze pod ręką, wszędzie tam, gdzie jesteś.

 

Dodatkowo możesz zyskać na wymianie walut aktywując USŁUGĘ KORZYSTNYCH PRZEWALUTOWAŃ.

Jak założyć Nest Konto Waluta nawet w 5 minut?


W Nest Banku cenimy Twój czas,
dlatego zapraszamy Cię na rozmowę wideo, podczas której założysz Nest Konto bez wychodzenia z domu nawet w 5 minut. Wystarczy, że za pomocą kamery komputera zrobisz zdjęcia dokumentu tożsamości, a następnie chwilę porozmawiasz z naszym konsultantem wideo. Nie musisz mieć konta w innym banku.

Poprawnie odczytane dane z Twojego dowodu osobistego lub paszportu automatycznie trafiają do wniosku o otwarcie rachunku, dzięki czemu jego wypełnienie oraz otwarcie konta jest jeszcze wygodniejsze. To najszybsza metoda założenia Nest Konta.

Aby założyć konto potrzebujesz:

komputer z kamerą internetową i mikrofonem

dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport

telefon komórkowy

WAŻNE: na początku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku – Twoja zgoda potrzebna nam jest wyłącznie dla celów potwierdzenia Twojej tożsamości za pośrednictwem wideo.

Zakładasz konto całkowicie online – polega to na: 

 

 1.  zrobieniu przez Ciebie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz Twojej twarzy za pomocą kamery internetowej komputera,

2.  automatycznym umieszczeniu Twoich danych we wniosku wykorzystywana do sczytywania danych ze zdjęcia technologia pozwala nam na automatyczne wypełnienie wniosku danymi z Twojego dokument tożsamości, Ty uzupełniasz swoje dane kontaktowe oraz pozostałe informacje,

3. potwierdzeniu tożsamości podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - wystarczy krótka rozmowa z użyciem kamery internetowej w komputerze, podczas której konsultant porówna wizerunek z dokumentu z Twoim rzeczywistym wyglądem oraz zweryfikuje Twój numer telefonu (otrzymasz SMS z kodem).

Gotowe - po pozytywnej weryfikacji możesz od razu korzystać z konta


Nawet w 5 minut Twoje Nest konto jest aktywne,
a umowa, regulamin i pozostałe dokumenty oraz niezbędne loginy do konta internetowego trafiają do Ciebie na skrzynkę e-mail.

Nest konto złożysz także przez:

lub w tradycyjny sposób:

Karta płatnicza

Karta V PAY

Karta płatnicza V PAY do Nest Konta Waluta w euro została stworzona specjalnie z myślą o krajach, gdzie bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech zapłacisz praktycznie za każdą usługę lub towar tak, jakbyś posiadał konto i kartę w tym kraju.

 

 

ZAŁÓŻ KONTO

Karta Visa

Karta Visa – dostępna w trzech walutach (EUR, GBP, USD) i akceptowana niemal na całym świecie, z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi.

Karty płatnicze do Nest Konta Waluta to:

  • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty w Nest Banku
  • 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą
  • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji i wszystkie płatności internetowe w walucie karty
  • atrakcyjna cena za wydanie i używanie każdej dodatkowej karty

Wszystkie karty Nest Banku objętę są usługą 3D Secure, dzięki której zakupy w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Android Pay™ płatności możesz dokonywać bezpośrednio za pomocą Twojego telefonu.

 

 

Karta płatnicza

Masz już konto w Nest Banku?

ZALOGUJ SIĘ, przejdź do zakładki "Wnioski i umowy", a następnie złóż wniosek "Dodatkowe konto osobiste".

Nota prawna

Brak opłaty za otwarcie oraz opłaty za prowadzenie Nest Konta. W bankowości internetowej i mobilnej opłaty dotyczące Nest Konta naliczane są wyłącznie za wybrane opcjonalne usługi dodatkowe, tj.: przelew SORBNET, przelew SWIFT, wydanie zaświadczenia lub opinii bankowej, modyfikację lub odwołanie polecenia zapłaty, przesyłanie wyciągów na żądanie, obsługę poleceń zapłaty oraz wyciągi w formie papierowej. W pozostałych kanałach obsługi opłaty i prowizje naliczane są za czynności i usługi oraz wg stawek określonych w Tabeli Oprocentowania - oferta Rachunków i Lokat , oraz Tabeli Opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart. Zasady otwierania i prowadzenia Nest Konta oraz jego cennik określają: Regulamin rachunków bankowych oraz usług płatniczych, Tabela Oprocentowania-oferta Rachunków i Lokat oraz Tabela Opłat i Prowizji - oferta Rachunków i Kart.

Powrót na górę strony

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Korzystne przewalutowania

Wymieniaj korzystnie waluty już od 1 euro, bez wychodzenia z domu.

Nest Konto

0 zł za prowadzenie konta osobistego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Nest Gotówka na KLIK

Nawet 150 tys. zł z okresem spłaty do 120 miesięcy. Bez ukrytych kosztów.