Konto walutowe rozliczane w EUR, USD, GBP

W Nest Banku wsparcie dla rodzin nie zna granic, dlatego stworzyliśmy Nest Konto Waluta - pierwszy walutowy rachunek płatniczy bez granic za 0, z którego możesz korzystać tak, jak ze zwykłego konta w złotówkach. Zyskaj wygodny dostęp do swoich środków z dowolnego miejsca na świecie, wykonuj przelewy krajowe i zagraniczne, wypłacaj środki z dowolnych bankomatów i płać kartą za darmo, unikając kosztów przewalutowania.

Przejdź do noty prawnej

0

za prowadzenie

rachunku płatniczego

0

za wydanie i używanie

karty debetowej*

 

0

za wypłaty gotówki

z bankomatów za granicą

*Jeśli posiadasz kartę debetową do Nest Konta w złotówkach, opłata za drugą kartę wynosi 5 EUR/ 6 USD/ 4 GBP.

Dlaczego warto?

Więcej czasu dla rodziny i oszczędności w domowym budżecie? U nas masz to jak w banku, bo Nest Konto Waluta możesz założyć całkowicie za darmo, bez wychodzenia z domu, a dzięki intuicyjnej stronie www i bezpłatnej aplikacji mobilnej – dostęp do rachunku masz zawsze pod ręką, wszędzie tam, gdzie jesteś.

 

Dodatkowo możesz zyskać na wymianie walut aktywując USŁUGĘ KORZYSTNYCH PRZEWALUTOWAŃ.

Nest konto założysz przez:

lub w tradycyjny sposób:

Karta płatnicza

Karta V PAY

Karta debetowa V PAY do Nest Konta Waluta w euro została stworzona specjalnie z myślą o krajach, gdzie bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech zapłacisz praktycznie za każdą usługę lub towar tak, jakbyś posiadał konto i kartę w tym kraju.

 

 

ZAŁÓŻ KONTO

Karta Visa

Karta debetowa Visa – dostępna w trzech walutach (EUR, GBP, USD) i akceptowana niemal na całym świecie, z ograniczoną akceptowalnością w krajach europejskich z lokalnymi systemami płatniczymi.

Karty debetowe do Nest Konta Waluta to:

  • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej w Nest Banku
  • 0 zł za wszystkie wypłaty gotówki z bankomatów za granicą
  • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji i wszystkie płatności internetowe w walucie karty
  • atrakcyjna cena za wydanie i używanie każdej dodatkowej karty debetowej

Wszystkie karty debetowe Nest Banku objętę są usługą 3D Secure, dzięki której zakupy w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Google Pay™ płatności możesz dokonywać bezpośrednio za pomocą Twojego telefonu.

 

 

Karta płatnicza

Masz już konto w Nest Banku?

ZALOGUJ SIĘ, przejdź do zakładki "Wnioski i umowy", a następnie złóż wniosek "Dodatkowe konto osobiste".

Nota prawna

Nest Konto Waluta jest rachunkiem płatniczym prowadzonym przez Nest Bank SA. („Bank”) na rzecz konsumentów w walutach EUR, USD, GBP. Brak opłat i prowizji za czynności i usługi wskazane jako bezpłatne czynności lub usługi nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków. Za pozostałe usługi związane z rachunkiem płatniczym Nest Kontem Waluta Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla Klientów Indywidualnych w Banku, wydawania i obsługi kart debetowych, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów Indywidualnych, Tabeli oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat oraz Tabeli opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta rachunków i kart, dostępnych na stronie nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Banku.

Usługa Korzystne przewalutowania dostępna jest dla posiadaczy rachunku płatniczego Nest Konto Waluta lub rachunku płatniczego BIZnest Konto Waluta. Umożliwia przewalutowanie transakcji płatniczej po preferencyjnym kursie walutowym z wyłączeniem operacji wykonywanych w ramach obsługi kart debetowych. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 1€/1,3$/0,8£. Miesięczny koszt korzystania z usługi to 0,3€/0,35$/0,2£ dla Klientów indywidualnych i 1€/1,3$/0,8£/5 zł (dla pozostałych walut) dla Klientów biznesowych. W przypadku posiadania przez Klienta dwóch lub więcej rachunków płatniczych w walucie obcej, opłata będzie pobierana tylko z jednego rachunku wg. kolejności: 1) EUR, 2) USD, 3) GBP. Szczegółowe warunki usługi, w tym opłaty i prowizje, określone są w regulaminie, tabeli korzystnych kursów wymiany oraz tabeli opłat i prowizji, skierowanych dla klientów indywidualnych i biznesowych, dostępnych na stronie nestbank.pl oraz w placówkach Banku.

Nest Konto jest rachunkiem płatniczym prowadzonym przez Bank na rzecz konsumentów w złotych. Brak opłat i prowizji za wskazane w reklamie czynności lub usługi nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków. Za pozostałe usługi związane z rachunkiem płatniczym Nest Kontem, Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą „Tabelą opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”. Nominalne roczne oprocentowanie środków na rachunku płatniczym Nest Koncie jest zmienne i na dzień 24.07.2018 wynosi 0%, przy czym podana wartość nie uwzględnia należnych opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków dla Klientów Indywidualnych w Nest Banku, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w „Regulaminie rachunków bankowych i usług płatniczych dla Klientów Indywidualnych”, „Tabeli oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat” oraz „Tabeli opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Kart”, dostępnych na stronie nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Banku.

Powrót na górę strony

Zobacz, co jeszcze dla Ciebie mamy

Korzystne przewalutowania

Wymieniaj korzystnie waluty już od 1 euro, bez wychodzenia z domu.

Nest Konto

0 zł za prowadzenie konta osobistego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Nest Gotówka na KLIK

Nawet 150 tys. zł z okresem spłaty do 120 miesięcy. Bez ukrytych kosztów.