Jeżeli posiadasz już Nest Konto wystarczy, że ZALOGUJESZ SIĘ >> i złożysz wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Jeżeli jeszcze nie posiadasz Nest Konta ZŁÓŻ WNIOSEK >> online lub w oddziale a następnie złóż wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Przejdź do noty prawnej

 

Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim:

BEZPIECZEŃSTWO 
finanse dziecka pod Twoim czujnym okiem
Nest Konto Samodzielne to pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13 – 18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale jego posiadaczem jesteś Ty, więc masz stały wgląd w historię transakcji.

SZYBKA POMOC 
w finansowej potrzebie
Jak tylko zajdzie taka potrzeba, możesz od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta Twoje dziecko – np. na wycieczce szkolnej.

BRAK OPŁAT 
za korzystanie
Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płacisz nic za otwarcie i prowadzenie rachunku płatniczego, wydanie karty debetowej, polecenia internetowego przelewu krajowego Elixir, wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą oraz wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet.

 

 

Karta płatnicza

Karta płatnicza do Konta Samodzielnego

Otwierając Nest Konto Samodzielne, umożliwisz sobie i Twojemu dziecku otrzymanie bezpłatnej karty debetowej do konta. Kartą możecie płacić za zakupy w Polsce i za granicą oraz wypłacać gotówkę bezpłatnie w bankomatach na całym świecie.


Karta płatnicza do Nest Konta Samodzielnego to:

 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (Twojej oraz Twojego dziecka)
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet
 • 0 zł za wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback

Nasza karta to również możliwość płatności w Internecie oraz dodatkowo, dodając kartę do aplikacji Google Pay™ uzyskuje możliwość płatności za pomocą swojego telefonu.

Rachunek Oszczędnościowy Nest Samodzielne Oszczędności

Szacunek do pieniądza to podstawa, więc już dziś możesz założyć swojemu dziecku konto oszczędnościowe.

 • Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku do 3 tys. (w przypadku gdy saldo na koncie przekroczy 3 tys. złotych cała kwota będzie oprocentowana na 1,2% w skali roku) do 15.01.2020 r.
 • 0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego
 • 0 zł za pierwsze polecenie przelewu w miesiącu do Nest Banku

Rachunek walutowy w walucie euro Nest Konto Waluta Samodzielne

Wyjazd na wakacje ze znajomymi albo obóz językowy? Dzięki kontu walutowemu w EURO Twoje dziecko będzie miało zawsze dostęp do gotówki, gdziekolwiek będzie.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku płatniczego (konta)
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą

Dodatkowo możesz zyskać na wymianie walut aktywując USŁUGĘ KORZYSTNYCH PRZEWALUTOWAŃ.

Karta płatnicza VPAY do Nest Konta Waluta Samodzielne

Karta debetowa V PAY do Nest Konta Waluta w euro została stworzona specjalnie z myślą o krajach, gdzie bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech zapłacisz praktycznie za każdą usługę lub towar tak, jakbyś posiadał konto i kartę w tym kraju.

 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej
 • 0 zł za wszystkie wypłaty gotówki z bankomatów za granicą
 • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji i wszystkie płatności internetowe w walucie karty

Wszystkie karty Nest Banku objęte są usługą 3D Secure, dzięki której zakupy w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Google Pay™ płatności możesz dokonywać bezpośrednio za pomocą Twojego telefonu.

 

Jak złożyć wniosek o Nest Konto Samodzielne?

Wniosek o Nest Konto Samodzielne składa rodzic, będący posiadaczem Nest Konta

1. Przed złożeniem wniosku przygotuj skan jednego z dokumentów dziecka: legitymacja szkolna, dowód osobisty lub paszport dziecka

2. Zaloguj się do Bankowości Mobilnej lub Internetowej

3. Przejdź do zakładki "Wnioski i umowy" i złóż wniosek "Nest Konto Samodzielne"

4. Na adres e-mail dziecka (wskazany we wniosku) zostanie wysłany login, a na numer telefonu hasło do pierwszego logowania. Dziecko może zalogować się do konta i cieszyć się jego możliwościami. Ty również masz stały dostęp do konta, ponieważ jesteś jego posiadaczem.

 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz Nest Konta ZŁÓŻ WNIOSEK online lub w oddziale a następnie złóż wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Nest Konto Samodzielne założysz przez:

Nota prawna

Nest Konto Samodzielne jest rachunkiem płatniczym prowadzonym w PLN. Brak opłat i prowizji za czynności i usługi wskazane jako bezpłatne czynności lub usługi nie wymaga spełnienia przez Klienta jakichkolwiek warunków. Za pozostałe usługi związane z Nest Kontem Samodzielnym Bank nalicza opłaty i prowizje zgodnie z obowiązującą tabelą opłat i prowizji. Szczegółowe warunki otwarcia i prowadzenia rachunków płatniczych dla Klientów Indywidualnych w Nest Banku, wydawania i obsługi kart debetowych, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w Regulaminie rachunków bankowych oraz usług płatniczych dla Klientów Indywidualnych, Tabeli oprocentowania dla Klientów Indywidualnych – oferta Rachunków i Lokat oraz Tabeli opłat i prowizji dla Klientów Indywidualnych – oferta rachunków i kart, dostępnych na stronie nestbank.pl oraz w oddziałach i placówkach partnerskich Nest Banku.

Powrót na górę strony