Jeżeli posiadasz już Nest Konto wystarczy, że ZALOGUJESZ SIĘ >> i złożysz wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Jeżeli jeszcze nie posiadasz Nest Konta ZŁÓŻ WNIOSEK >> online lub w oddziale a następnie złóż wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Sprawdź, jak zyskać do 200 zł na kieszonkowe dla swojego dziecka.

 

Nest Konto Samodzielne to przede wszystkim:

BEZPIECZEŃSTWO 
finanse dziecka pod Twoim czujnym okiem
Nest Konto Samodzielne to pierwszy krok do finansowej samodzielności dzieci w wieku 13 – 18 lat. Dziecko może w pełni korzystać z konta, ale jego posiadaczem jesteś Ty, więc masz stały wgląd w historię transakcji.

SZYBKA POMOC 
w finansowej potrzebie
Jak tylko zajdzie taka potrzeba, możesz od ręki i bezpłatnie przelać pieniądze ze swojego Nest Konta na Nest Konto Samodzielne, z którego korzysta Twoje dziecko – np. na wycieczce szkolnej.

BRAK OPŁAT 
za korzystanie
Korzystając z Nest Konta Samodzielnego – tak samo jak w przypadku Nest Konta – nie płacisz nic za otwarcie, prowadzenie, kartę, internetowe przelewy krajowe Elixir, bankomaty w Polsce i za granicą i wpłatomaty sieci Euronet.

Jak założyć Nest Konto nawet w 5 minut?


W Nest Banku cenimy Twój czas,
dlatego zapraszamy Cię na rozmowę wideo, podczas której założysz Nest Konto bez wychodzenia z domu nawet w 5 minut. Wystarczy, że za pomocą kamery komputera zrobisz zdjęcia dokumentu tożsamości, a następnie chwilę porozmawiasz z naszym konsultantem wideo. Nie musisz mieć konta w innym banku.

Poprawnie odczytane dane z Twojego dowodu osobistego lub paszportu automatycznie trafiają do wniosku o otwarcie rachunku, dzięki czemu jego wypełnienie oraz otwarcie konta jest jeszcze wygodniejsze. To najszybsza metoda założenia Nest Konta.

Aby założyć konto potrzebujesz:

komputer z kamerą internetową i mikrofonem

dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport

telefon komórkowy

WAŻNE: na początku zostaniesz poproszony o wyrażenie zgody na przetwarzanie Twojego wizerunku – Twoja zgoda potrzebna nam jest wyłącznie dla celów potwierdzenia Twojej tożsamości za pośrednictwem wideo.

Zakładasz konto całkowicie online – polega to na: 

 

 1.  zrobieniu przez Ciebie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz Twojej twarzy za pomocą kamery internetowej komputera,

2.  automatycznym umieszczeniu Twoich danych we wniosku wykorzystywana do sczytywania danych ze zdjęcia technologia pozwala nam na automatyczne wypełnienie wniosku danymi z Twojego dokument tożsamości, Ty uzupełniasz swoje dane kontaktowe oraz pozostałe informacje,

3. potwierdzeniu tożsamości podczas rozmowy wideo z konsultantem banku - wystarczy krótka rozmowa z użyciem kamery internetowej w komputerze, podczas której konsultant porówna wizerunek z dokumentu z Twoim rzeczywistym wyglądem oraz zweryfikuje Twój numer telefonu (otrzymasz SMS z kodem).

Gotowe - po pozytywnej weryfikacji możesz od razu korzystać z konta


Nawet w 5 minut Twoje Nest konto jest aktywne,
a umowa, regulamin i pozostałe dokumenty oraz niezbędne loginy do konta internetowego trafiają do Ciebie na skrzynkę e-mail.

 

 

Karta płatnicza

Karta płatnicza do Konta Samodzielnego

Otwierając Nest Konto Samodzielne, umożliwisz sobie i Twojemu dziecku otrzymanie bezpłatnej karty do konta. Kartą możecie płacić za zakupy w Polsce i za granicą oraz wypłacać gotówkę bezpłatnie w bankomatach na całym świecie.


Karta płatnicza do Nest Konta Samodzielnego to:

 • 0 zł za wydanie i używanie karty (Twojej oraz Twojego dziecka)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet
 • 0 zł za wypłaty gotówki przy pomocy usługi cashback

Nasza karta to również możliwość płatności w Internecie oraz dodatkowo, dodając kartę do aplikacji Android Pay™ uzyskuje możliwość płatności za pomocą swojego telefonu.

Rachunek Oszczędnościowy Nest Samodzielne Oszczędności

Szacunek do pieniądza to podstawa, więc już dziś możesz założyć swojemu dziecku konto oszczędnościowe.

 • Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku do 3 tys. (w przypadku gdy saldo na koncie przekroczy 3 tys. złotych cała kwota będzie oprocentowana na 1,2% w skali roku) do 15.01.2019r.
 • 0 zł za prowadzenie
 • 0 zł za pierwszy przelew w miesiącu do Nest Banku

Rachunek walutowy w walucie euro Nest Konto Waluta Samodzielne

Wyjazd na wakacje ze znajomymi albo obóz językowy? Dzięki kontu walutowemu w EURO Twoje dziecko będzie miało zawsze dostęp do gotówki, gdziekolwiek będzie.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
 • 0 zł za wydanie i używanie karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki za granicą

Dodatkowo możesz zyskać na wymianie walut aktywując USŁUGĘ KORZYSTNYCH PRZEWALUTOWAŃ.

Karta płatnicza VPAY do Nest Konta Waluta Samodzielne

Karta płatnicza V PAY do Nest Konta Waluta w euro została stworzona specjalnie z myślą o krajach, gdzie bardziej popularne są lokalne rozwiązania płatnicze. Dzięki większej akceptowalności karty V PAY, np. w Niemczech zapłacisz praktycznie za każdą usługę lub towar tak, jakbyś posiadał konto i kartę w tym kraju.

 • 0 zł za wydanie i używanie karty
 • 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji i wszystkie płatności internetowe w walucie karty

Wszystkie karty Nest Banku objęte są usługą 3D Secure, dzięki której zakupy w Internecie są jeszcze bardziej bezpieczne.

Dodatkowo, dzięki aplikacji Android Pay™ płatności możesz dokonywać bezpośrednio za pomocą Twojego telefonu.

 

Jak złożyć wniosek o Nest Konto Samodzielne?

Wniosek o Nest Konto Samodzielne składa rodzic, będący posiadaczem Nest Konta

1. Przed złożeniem wniosku przygotuj skan jednego z dokumentów dziecka: legitymacja szkolna, dowód osobisty lub paszport dziecka

2. Zaloguj się do Bankowości Mobilnej lub Internetowej

3. Przejdź do zakładki "Wnioski i umowy" i złóż wniosek "Nest Konto Samodzielne"

4. Na adres e-mail dziecka (wskazany we wniosku) zostanie wysłany login, a na numer telefonu hasło do pierwszego logowania. Dziecko może zalogować się do konta i cieszyć się jego możliwościami. Ty również masz stały dostęp do konta, ponieważ jesteś jego posiadaczem.

 

Jeżeli jeszcze nie posiadasz Nest Konta ZŁÓŻ WNIOSEK online lub w oddziale a następnie złóż wniosek o „Nest Konto Samodzielne”

Nest Konto Samodzielne złożysz także przez: