Osobiste konta bankowe

POKAŻ KONTA DLA FIRM

Nest Konto

Nr 1 w rankingu kont osobistych Bankier.pl 2017
Prowadzisz niezmiennie za 0zł. Bo umowa, to umowa.

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Nest Konto Samodzielne

Bezpieczne wprowadzenie Twojego dziecka w świat finansów. Załóż Nest Konto Samodzielne i naucz swoje dziecko gospodarować pieniędzmi.

Rodzina 500 plus

Skorzystaj z promocji Rodzina 500 plus i zyskaj do 200 zł premii na kieszonkowe dla dziecka.

Nest Konto Waluta

Rachunek w dolarach, euro lub funtach.
0 zł za otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów za granicą. 

Konta Oszczędnościowe

Poznaj konta oszczędnościowe w Nest Banku.

Konto bankowe dla Klienta indywidualnego

W Nest Banku pomagamy zarządzać rodzinnymi finansami, bo wiemy, że rodzina jest najważniejsza. Dołącz do nas i wypróbuj konto osobiste, które założysz i poprowadzisz za bezwarunkowe 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: