Osobiste konta bankowe

POKAŻ KONTA DLA FIRM

Nest Konto

Nr 1 w rankingu kont osobistych Bankier.pl 2018
Prowadzisz niezmiennie za 0zł. Bo umowa, to umowa.

0 zł za prowadzenie rachunku płatniczego (konta)
0 zł za wydanie i używanie karty debetowej
0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce

Nest Konto Waluta

Rachunek płatniczy w dolarach, euro lub funtach.
0 zł za otwarcie, prowadzenie i wypłaty gotówki z bankomatów za granicą. 

Nest Konto Samodzielne

Bezpieczne wprowadzenie Twojego dziecka w świat finansów. Załóż Nest Konto Samodzielne i naucz swoje dziecko gospodarować pieniędzmi.

Konta Oszczędnościowe

Poznaj rachunki oszczędnościowe w Nest Banku prowadzone w PLN oraz rachunki walutowe rozliczane w EUR, USD, GBP, a także ofertę Lokat dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Program Poleceń - Nest Konto

Poleć Nest Konto i pomagaj dzieciom z SOS Wioski Dziecięce. Za każde nowe Nest Konto z polecenia osoby, która ma w naszym banku rachunek płatniczy (konto osobiste) lub konto dla swojej firmy, przeznaczymy 50 zł na rzecz dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

Podstawowy Rachunek Płatniczy - Nest Konto PRP

Dołącz do nas i wypróbuj Podstawowy Rachunek Płatniczy Nest Konto PRP. Rachunek ten jest skierowany do osób, które do tej pory nie posiadały rachunku płatniczego w żadnym banku lub SKOK-u oraz mieszkają w Polsce.

Rachunek płatniczy (konto bankowe) dla Klienta indywidualnego

W Nest Banku pomagamy zarządzać rodzinnymi finansami, bo wiemy, że rodzina jest najważniejsza. Dołącz do nas i wypróbuj rachunek płatniczy (konto osobiste), które założysz i poprowadzisz za bezwarunkowe 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: