Osobiste konta bankowe

POKAŻ KONTA DLA FIRM

Nest Konto

Nr 1 w rankingu kont osobistych Bankier.pl 2017
Prowadzisz niezmiennie za 0zł. Bo umowa, to umowa.

0 zł za prowadzenie konta
0 zł za wydanie i używanie karty płatniczej
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

Nest Konto Waluta

Rachunek w dolarach, euro lub funtach.
0 zł za otwarcie, prowadzenie i wypłaty z bankomatów za granicą. 

Nest Konto Samodzielne

Bezpieczne wprowadzenie Twojego dziecka w świat finansów. Załóż Nest Konto Samodzielne i naucz swoje dziecko gospodarować pieniędzmi.

Konta Oszczędnościowe

Poznaj konta oszczędnościowe w Nest Banku prowadzone w PLN oraz walutowe rozliczane w EUR, USD, GBP, a także ofertę Lokat dopasowanych do Twoich oczekiwań.

Konto bankowe dla Klienta indywidualnego

W Nest Banku pomagamy zarządzać rodzinnymi finansami, bo wiemy, że rodzina jest najważniejsza. Dołącz do nas i wypróbuj konto osobiste, które założysz i poprowadzisz za bezwarunkowe 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: