Produkty ubezpieczeniowe

Nest Przejrzyste Obligacje


Z myślą o Tobie przygotowaliśmy przejrzyste ubezpieczenie inwestycyjne, które pozwoli Ci zabezpieczyć przyszłość swoich bliskich oraz zainwestować środki w dwa dłużne Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe.

Nest Dobrane Inwestycje

Ubezpieczenie inwestycyjne z jednorazową wpłatą umożliwiające inwestowanie w starannie dobrane Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe oparte o FIZ.

Nest Solidne Inwestycje

Z Nest Solidnymi Inwestycjami wpłacasz środki raz, by następnie inwestować w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe oparte o FIO lub SFIO.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: