Inwestycje

Fundusze Inwestycyjne Otwarte


Fundusze inwestycyjne dają Ci możliwość czerpania korzyści z rynku kapitałowego. Możesz pomnażać oszczędności według własnego pomysłu, lub skorzystać ze wsparcia i wiedzy naszych ekspertów.

Plany Systematycznego Oszczędzania


Czy wiesz, jak będzie wyglądać twoja emerytura? Poznaj rozwiązania Nest Banku, które pomogą Ci zabezpieczyć Twoją przyszłość.

Nest Inwestycje


Troska o domowy budżet to ważna rzecz. Dlatego dobraliśmy ofertę inwestycyjną, dzięki której możesz pomnożyć swoje oszczędności, a dodatkowo zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie.

Lokaty Inwestycyjne

 

Przygotowaliśmy dla Ciebie lokaty inwestycyjne, które łączą cechy dwóch produktów: inwestycji oraz lokaty. Dzięki nim masz szansę na zysk większy niż ten, na który możesz liczyć w wypadku lokaty, a przy tym nadal masz pewność, że Twój kapitał jest bezpieczny.

Promocje


W Nest Banku tworzymy produkty i usługi z myślą o rodzinie. Sprawdź jakie promocje i pakiety ofert przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich bliskich.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: