Franczyza banku

Standary i wymagania dla lokalu przedsiębiorcy

Nasza placówka powinna zapraszać do środka, przyciągać swoim ciepłym wystrojem. Dlatego najlepiej, aby znajdowała się na parterze, w lokalu o powierzchni min. 35 m2 (z czego 30 m2 powinno być przeznaczone na salę obsługi z min. 2 stanowiskami obsługi) z witryną 2 x 2 m i wejściem bezpośrednio z ulicy.

Przedsiębiorcy chcący prowadzić w nim działalność zostaną poproszeni o przedstawienie umowy najmu lokalu lub aktu notarialnego stwierdzającego prawo do jego własności oraz pozwolenie na montaż logotypu Nest Banku (plafon i semafor) na elewacji zewnętrznej.

Dowiedz się więcej

Proces przystąpienia

więcej

Wymagane dokumenty

więcej

Wsparcie biznesowe i marketingowe

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: