Franczyza banku

Standary i wymagania dla lokalu przedsiębiorcy

Nasza placówka powinna zapraszać do środka, przyciągać swoim ciepłym wystrojem. Dlatego najlepiej, aby znajdowała się na parterze, w lokalu o powierzchni min. 35 m2 (z czego 30 m2 powinno być przeznaczone na salę obsługi z min. 2 stanowiskami obsługi) z witryną 2 x 2 m i wejściem bezpośrednio z ulicy.

Przedsiębiorcy chcący prowadzić w nim działalność zostaną poproszeni o przedstawienie umowy najmu lokalu lub aktu notarialnego stwierdzającego prawo do jego własności oraz pozwolenie na montaż logotypu Nest Banku (plafon i semafor) na elewacji zewnętrznej.

Dowiedz się więcej

Proces przystąpienia

więcej

Wymagane dokumenty

więcej

Wsparcie biznesowe i marketingowe

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: