Franczyza banku wymagania

Dokumenty potrzebne by rozpocząć współpracę agencyjną


Nasza franczyza banku bardzo dokładnie określa wymagania. Prosimy o przedstawienie dokumentów: NIP, REGON, EDG, aktualne zaświadczenie z ZUS i US, dowód osobisty, a dodatkowo następujących załączników i formatek:

  • weryfikacja przedsiębiorcy,
  • kwestionariusz osobowy,
  • porozumienie dot. zachowania poufności,
  • wniosek autoryzacyjny.

Lista wymaganych dokumentów

NIP
REGON
EDG
Zaświadczenie z ZUS i US
Dowód osobisty

Dowiedz się więcej

Proces przystąpienia

więcej

Wymogi lokalu

więcej

Najczęściej zadawane pytania

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: