Sieć franczyzowa Nest Banku

Współpraca franczyzowa - proces przystąpienia


Współpraca franczyzowa zostanie przez nas rozważona po wypełnieniu zgłoszenia na naszej stronie internetowej w rubryce "Dołącz do nas". Cały proces to tylko 8 kroków:

1.

Weryfikacja Kandydata na Partnera

2.

Spotkanie informacyjne

3.

Akceptacja lokalu i lokalizacji

4.

Podpisanie umowy partnerskiej

5.

Adaptacja lokalu

6.

Szkolenia produktowe

7.

Odbiór Placówki Franczyzowej

8.

Rozpoczęcie sprzedaży

Dowiedz się więcej

Wymagane dokumenty

więcej

Korzyści ze współpracy

więcej

Opinie partnerów

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: