Pomysł na własny biznes z Nest Bank

Franczyza to pomysł na biznes pod sprawdzoną marką

Franczyza to bardzo dobry pomysł na biznes, zwłaszcza gdy po raz pierwszy myślimy o czymś własnym, a rozkręcenie firmy od zera nie wydaje się nam takie oczywiste. Dzięki franczyzie Nest Banku stajemy się właścicielem firmy, której prowadzenie jest proste i mało ryzykowne, bo odbywa się w oparciu o standardy wypracowane przez dużą, sprawdzoną markę. To współpraca, która daje korzyści obu stronom.

Umowa franczyzowa oznacza, że franczyzodawca przekazuje swoją wiedzę o tym, jak prowadzić firmę, a także siłę swojej marki franczyzobiorcy, który prowadzi firmę pod jego marką, korzystając z jego dorobku, płacąc przy tym ustaloną opłatę.

 

 

Franczyza w Polsce to nowa forma działalności gospodarczej, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem głównie ze względu na jej opłacalność. Franczyza bankowa zaliczana jest do najlepiej ocenianych, gdy posiada zabezpieczenia przed utratą płynności finansowej, a do takich właśnie zalicza się franczyza Nest Banku.

Dowiedz się więcej

Historia Sieci Partnerskiej Nest Banku

więcej

Korzyści współpracy

więcej

Kogo szukamy

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: