Franczyza banku - oczekiwania wobec kandydatów

Naszą franczyzę banku kierujemy najchętniej do osób, które zajmowały się już wcześniej podobną działalnością, jak multifranczyzobiorca, agent finansowy, broker ubezpieczeniowy, agent telekomunikacyjny. Bank od przyszłych Partnerów oczekuje posiadania środków na przygotowanie lokalu zgodnie ze standardem Banku jak również środków na okres startu i rozruchu placówki. Partner powinien posiadać lokal, który będzie spełniał wymogi Banku oraz być gotowy do jego wynajmowania przez okres trwania Umowy Partnerskiej. Powinien również zapewnić pełną obsługę klientów na terenie placówki w godzinach jej otwarcia. Nest Bank oczekuje od Partnera adaptacji i wyposażenia placówki partnerskiej zgodnie z wytycznymi opisanymi w Umowie Partnerskiej oraz w brand booku.

Dowiedz się więcej

Standardy i wymogi lokalu

więcej

Proces przystąpienia

więcej

Wymagane dokumenty

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: