Korzyści współpracy z nami - Nest Bank

Tania franczyza to pomysł na biznes w małym mieście

Co od nas otrzymasz?

 Dobre produkty z dobrą prowizją. Mamy dla ciebie konkurencyjne produkty kredytowe oraz bardzo atrakcyjne warunki premiowania sprzedaży.
 Brak zakazu konkurencji. Możesz prowadzić również inne finansowe placówki franczyzowe i agencyjne.
 Pełny proces mobilny. Produkty banku możesz sprzedawać nie tylko w placówce partnerskiej, ale również poza nią.

 Możliwość sprzedaży w placówce produktów innych firm. Najlepsza franczyza, jak nasza, zezwala na sprzedaż produktów spoza oferty banku, jak leasing czy ubezpieczenia.
 Możliwość otwarcia placówki w dowolnym miejscu. Nasza franczyza to dobry pomysł na biznes w małym mieście. Nie narzucamy Ci żadnych ograniczeń, preferujemy jedynie miejscowości powyżej 15 tys. mieszkańców i punkty w ruchliwych częściach miasta, przy głównych ciągach komunikacyjnych. Franczyza w małym mieście to nasza specjalność!
 Pieniądze na start. Przekonaj się, czym jest tania franczyza. Możesz otrzymać od nas budżet mikromarketingowy na jej promocję.
 Opłata wstępna do negocjacji. Ustalamy ją wspólnie, ponieważ chcemy dbać o nasze dobre relacje.
 Ciepły, przyjazny wystrój placówek. Jasne i pogodne wnętrza sprzyjają dobrym kontaktom klientów z doradcami. Żadnych rozmów przy okienku, żadnego dystansu. Przeciwnie – swoboda i przyjazna atmosfera, jak w przytulnej kawiarence. Taka aranżacja wpływa na ocieplenie relacji, przez co znacznie ułatwia porozumienie.

Profesjonalne szkolenia

Będziemy wspierać Cię cały czas naszą wiedzą i doświadczeniem, służyć pomocą na wiele różnych sposobów.

1. Szkolenie e-learningowe przez Internet. To przygotowanie do szkolenia wstępnego, które możesz przejść sam w dogodnym dla Ciebie czasie.

2. Szkolenie tradycyjne. Kilkudniowy kurs poświęcony każdego dnia jednemu z tematów: produktom, administracji, sprzedaży, obsłudze klienta, organizowany w centrali banku w Gdańsku.

3. Platforma szkoleniowa w Internecie. Będziesz mieć stały dostęp do najróżniejszych, na bieżąco aktualizowanych informacji o produktach (kredyty gotówkowe, produkty biznesowe, rachunki bankowe) i obsłudze (jakość dokumentacji, obsługa posprzedażowa). A także bardzo wiele materiałów poszerzających kompetencje, jak „pigułki wiedzy”, symulacje systemowe (szkolenia video), prezentacje funkcjonalności systemowych w formie plików GIF, miesięczne testy wiedzy, szkolenia należące do ścieżki rozwoju: przeciwdziałanie praniu pieniędzy, polityka zgodności, kredyty gotówkowe przed szkoleniem wstępnym, kredyt dla przedsiębiorców przed szkoleniem wstępnym, rachunki bankowe.

4. Szkolenia rozwojowe. Dostępne są szkolenia z kompetencji miękkich (telefoniczne umawianie spotkań, szkolenia uzupełniające z kredytów mikro) oraz webinaria.

Dowiedz się więcej

Kogo szukamy

więcej

Standardy i wymogi lokalu

więcej

Opinie naszych partnerów

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: