Oferty franczyzy

Współpraca franczyzowa dla osób prowadzących działalność gospodarczą

 

Chcielibyśmy, aby nasza oferta franczyzy zjednała nam osoby, które lubią wyzwania, wykazują się zaangażowaniem, dbają o wizerunek firmy, potrafią stawiać sobie cele i je realizować i chcą za swoje starania otrzymywać uczciwe wynagrodzenie. Mile widziane, ale niekonieczne, jest doświadczenie w prowadzeniu innych franczyz finansowych czy telekomunikacyjnych.

Dowiedz się więcej

Prowizje

więcej

Oczekiwania banku

więcej

Korzyści ze współpracy

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: