Sieć franczyzowa Nest Banku

Franczyza banku to poczucie bezpieczeństwa

Nest Bank umie do siebie przekonywać. Pierwszych 15 naszych placówek franczyzowych otworzyliśmy w lipcu 2016 roku. Obecnie mamy ich już 100 w 85 polskich miastach i każdego miesiąca przybywa około 10 nowych.

Jesteśmy bankiem, który powstał po to, aby dawać klientom i ich rodzinom poczucie finansowego bezpieczeństwa, niezależnie czy źródłem ich dochodu jest wynagrodzenie z umowy o pracę, czy własna działalność gospodarcza. To z myślą o nich stworzyliśmy wiele różnych, unikalnych produktów oraz placówki, które swoim ciepłym wystrojem zapraszają do spokojnej rozmowy o finansach z naszymi konsultantami. Oczywiście klienci mogą również całą dobę korzystać z naszych usług przez internet i telefon.

Takie poczucie bezpieczeństwa chcemy dawać nie tylko klientom, ale także naszym franczyzobiorcom.

 

Proponujemy jasne zasady współpracy, bo zależy nam, aby z nami rozwinęli skrzydła. Przyłącz się do nas! Franczyza banku takiego, jakim jest Nest Bank, to dobry pomysł na biznes, ponieważ mamy naprawdę solidne zabezpieczenia. Naszymi udziałowcami są fundusze inwestycyjne, którym doradza AnaCap Financial Partners – największy w Europie fundusz private equity, którego specjalnością są usługi finansowe. Spełniamy wymogi Europejskiego Kodeksu Etyki Udzielania Franczyzy i jesteśmy członkiem POF – organizacji zrzeszającej franczyzodawców w Polsce, której misją jest stworzenie najlepszych warunków dla rozwoju franczyzy w kraju.

Dowiedz się więcej

Korzyści współpracy

więcej

Media o nas

więcej

Opinie naszych partnerów

więcej

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: