Aktualności

Nest Bank na największych Targach w środkowowschodniej Europie systemów franczyzowych

Październik 2017

Jak co roku w październiku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbywają się największe w środkowowschodniej Europie Targi Systemów Franczyzowych.
W tym roku w dniach 26-28.10.2017 na jedenastu salach prezentowało się ponad 200 marek franczyzowych wśród nich NEST BANK ze swoją ofertą Placówek Partnerskich.
Nasze stanowisko wzbudzało bardzo duże zainteresowanie nie tylko na charakterystyczną wizualizację, gdyż udało się stworzyć punkt, który był odzwierciedleniem przykładowej Placówki Partnerskiej, ale również na naszą ofertę franczyzową.

Nest Bank częścią prestiżowej Organizacji Franczyzobiorców
Sierpień 2017

W sierpniu podpisaliśmy umowę członkowską z Polską Organizacją Franczyzobiorców – jedyną w Polsce organizacją zrzeszającą franczyzodawców. Podstawowym celem i zadaniem tej instytucji jest ochrona praw członków oraz reprezentowanie ich interesów wobec organów władzy i administracji państwowej, samorządu terytorialnego, jak również wobec innych organów i organizacji, w tym także na forum międzynarodowym. Misją organizacji jest stworzenie jak najlepszych warunków dla rozwoju franczyzy w Polsce, zwłaszcza w zakresie dziedziny zagadnień prawnych i finansowych. Członkostwo w prestiżowej Organizacji Franczyzobiorców jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i liczymy na owocną współpracę.

Ruszył projekty webinarów dla Partnerów Nest Banku
Kwiecień 2017

Od kwietnia Sieci Partnerskie mogą korzystać z nowego narzędzia szkoleniowego online – „webinaria”. Narzędzie to umożliwia przekazywanie wiedzy szerokiej liczbie użytkowników w bardzo szybkim czasie. Oprócz wirtualnych wykładów, możliwe jest również przeprowadzanie ankiet i testów w trakcie wykładów, a także prowadzenie rozmów na czacie, który umożliwia udzielanie na bieżąco odpowiedzi na przesyłane przez Partnerów/Doradców pytania. Dodatkowo istnieje możliwość nagrania wykładu i udostępniania go za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej wszystkim Doradcom i Partnerom uczestniczącym i nieuczestniczącym w webinariach.

Nie samą pracą człowiek żyje i w Nest Banku o tym wiemy
Kwiecień 2017

Oprócz sukcesów zawodowych naszych Partnerów, cenimy ich zainteresowania i pasje. Wspieramy oraz motywujemy ich do sprzedaży, organizując konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Właśnie zakończyliśmy kolejny konkurs dla doradców pn. „Na skrzydłach Rock’n’Roll’a”. Nagrodą główną tym razem są bilety na koncert kultowego zespołu Guns N’ Roses, który odbędzie się 20 czerwca 2017 r. o godz. 17.30 na Stadionie Energa w Gdańsku. Koncert jest częścią trasy „Not in this lifetime tour”, która rozpoczęła się w 2016r. i jest ogromnym światowym wydarzeniem – sprzedano ponad 2 miliony biletów, a Guns N’ Roses udowodnili, że nadal zasługują na tytuł ikony rock’a.

Czerwcowy koncert to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć w Polsce zespół w oryginalnym składzie. Już wkrótce rozdamy z tej okazji 40 biletów zwycięzcom w konkursie, z którymi już niedługo będziemy bawić się do przebojów takich jak November Rain, czy Sweet Child O’Mine.

Nest Bank na Czarnym Lądzie
Marzec 2017

Wycieczka do RPA była nagrodą za najlepsze wyniki w konkursie „Rozwiń skrzydła”. Wyjazd w tak odległe miejsce to wspaniałe doświadczenie oraz znakomita motywacja do dalszego działania. Wspólnie z 20 zwycięskimi Doradcami, mieliśmy niepowtarzalną okazję podładować akumulatory i na własne oczy zobaczyć z bliska unikalną faunę na drugim końcu świata. Podczas safari poznaliśmy afrykańską tradycję i kulturę w malowniczej wiosce Lesedi, a także oglądaliśmy Afrykę z zapierających dech w piersiach klifów Bożego Okna. Wizyta w tak nietuzinkowej lokacji, idealnie pasuje do profilu naszego Banku, który w swoich działaniach także jest nieszablonowy. Odwiedziny Czarnego Lądu to piękna pamiątką na całe życie oraz świetna okazja do bliższej integracji. W Nest Banku doceniamy wkład Partnerów w rozwój biznesu, dlatego podróże w ciekawe miejsca będą stałym elementem konkursów sprzedażowych.

Wspólnie rozwijamy skrzydła
Marzec 2017

Każde działania, które podejmujemy, mają na celu wsparcie biznesu naszych Partnerów, dlatego też postanowiliśmy zorganizować warsztaty w zakresie planowania lokalnych kampanii mikromarketingowych przez Partnerów. Dzięki warsztatom mogli dowiedzieć się oni, w jaki sposób powinno się zaplanować działania, wsparcie w mediach, wybrać formaty, by działania te były efektywne. Zależy nam na tym, by nasi Partnerzy razem z nami rozwijali skrzydła, a ich działania jak najskuteczniej realizowały założone cele Nest Banku.

Rada Partnerów, czyli jak zbudować najlepszą sieć franczyzową
Styczeń 2017

Rada Partnerów to przedstawiciele (partnerzy) sieci partnerskiej, którzy wspólnie z przedstawicielami banku pracują nad najlepszymi rozwiązaniami w celu wyróżnienia naszego banku na rynku. Współpraca polega na spotkaniach warsztatowych organizowanych cyklicznie co kwartał. Podczas spotkań zgłaszanych jest wiele postulatów i inicjatyw, a także wypracowywanych jest wiele rozwiązań. Współpracujemy z partnerami „po partnersku” i za główny cel postawiliśmy sobie zbudowanie najlepszej bankowej sieci franczyzowej. Razem z partnerami budujemy naszą markę i dbamy, aby nasza oferta produktowa była najbardziej atrakcyjna. Skład Rady nie jest stały, partnerzy wymieniają się, w zależności od tematu spotkania. Dbamy, aby każde spotkanie były efektywne i aby każda ze stron była w pełni zaangażowana.

Ruszył projekt Ambasadorzy Marki Nest Bank
Grudzień 2016

W październiku 2016 roku powołaliśmy do życia projekt pod tytułem „Ambasadorzy Marki Nest”. Ambasadorzy Marki Nest Bank SA to specjalnie wyselekcjonowana grupa doradców, którzy na podstawie swoich własnych preferencji, a także osobistych doświadczeń, decydują się reklamować markę, z którą czują się związani. Ambasador marki to bardzo odpowiedzialna funkcja, związany z nią profesjonalizm jest efektem połączenia uczciwości oraz umiejętności zareklamowania swojego ulubionego produktu.

Wskazana grupa to najbardziej efektywni doradcy w naszej sieci, którzy swoim zaangażowaniem pomagają nam wdrażać ważne dla banku projekty. Spotkania Ambasadorów odbywają się cyklicznie przed wdrożeniami poszczególnych projektów. Pierwszym projektem, który wspólnie przeprowadziliśmy, był projekt związany z wdrożeniem Standardów Obsługi Klienta. Ambasadorzy wzięli udział w specjalnie dla nich przygotowanym szkoleniu, podczas którego zdobyli wiedzę potrzebną do przekazania dalej swoim współpracownikom wartości banku i zagadnień związanych z wdrażanym standardem obsługi. Najbliższe spotkanie planowane jest na koniec kwietnia lub na początek maja 2017 roku.

Dowiedz się więcej

Galeria

więcej

Wsparcie biznesowe i marketingowe

więcej

Korzyści

więcej