Korzyści współpracy z nami - Nest Bank

Współpraca franczyzowa z nami to naprawdę dobry pomysł na biznes. Proste produkty wyróżniające nas na tle konkurencji oraz korzystny i jasno określony system prowizji to bezsprzecznie atuty oferowane przez system franczyzowy Nest Banku. A brak zakazu konkurencji oraz pełen proces mobilny dodatkowo pomagają szybko rozwinąć biznesowe skrzydła.

POZNAJ KORZYŚCIOferta franczyzy

Oferty współpracy kierujemy do osób prowadzących działalność gospodarczą, które nie boją się nowych, ciekawych wyzwań i chcą angażować się w pracę, która przyniesie im satysfakcjonujące zarobki, lubią przewodzić zespołowi i potrafią nawiązywać ciepłe, oparte na zaufaniu relacje z klientami.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Standardy i wymogi lokalu

Nasza placówka partnerska nie musi spełniać jakichś szczególnych warunków. Optymalna wielkość lokalu to 35–40 m2, z czego 30 m2 powinna zajmować sala obsługi. Najlepiej gdyby placówka znajdowała się przy jednej z głównych ulic i w sąsiedztwie innych banków.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

Sieć franczyzowa Nest Banku

Nasza sieć franczyzowa zaczęła się tworzyć w lipcu 2016 roku. Mimo że dość młoda, to jest teraz najszybciej rozwijającą się franczyzą bankową w Polsce: otwieramy średnio około 8 placówek w miesiącu. Warto zatem rozpocząć z nami współpracę, zwłaszcza że wystarczy tylko kilka prostych i szybkich kroków.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Opinie Partnerów

Pozytywne opinie naszych partnerów potwierdzają ich zadowolenie z obowiązujących u nas jasnych reguł współpracy i wysokości uzyskiwanych przychodów. Razem rozwijamy skrzydła.

ZOBACZ WIĘCEJAktualności - sieć partnerska

Motywujemy i wspomagamy naszych partnerów na różne sposoby. Organizujemy rady partnerów, szkolenia, a także konkursy sprzedażowe, w których nagrodami są wycieczki w malownicze, mało uczęszczane miejsca na świecie. A to tylko niektóre aktywności, jakie nasza sieć partnerska organizuje dla swoich franczyzobiorców.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Otwórz swoją placówkę partnerską

Placówki partnerskie Nest Banku znajdują się już w 85 miastach w Polsce, a ich liczba stale wzrasta. Ponieważ nie stawiamy ograniczeń co do wielkości miejscowości, mogą one powstawać w miejscach, gdzie brakuje banku, szczególnie takiego, który dba o klientów i o ich rodziny.

ZOBACZ WIĘCEJ

 

 

Dołącz do nas

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie franczyzy Nest Banku.

ZOSTAW SWOJE DANE, ODDZWONIMY:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: