Finansowanie faktur w Faktorii.

To prosta droga do zapewnienia płynności finansowej Twoje firmy. Miej zawsze dostęp do gotówki, by płacić na czas swoim dostawcom i zyskaj warunki do bezpiecznego rozwoju Twojego biznesu.

 

Poznaj Faktorię

Sprawdź nasze najlepsze rozwiązania

Faktura na Raz


Prześlij nam swoją fakturę, a my w prosty sposób wymienimy ją na gotówkę. Do 30 tysięcy zł, nawet w 30 minut. Faktura na raz pozwoli Ci od razu skorzystać z pieniędzy za wykonaną usługę, bez czekania na przelew od Twojego odbiorcy.

Sprawdź

Finansowanie Sprzedaży


Nie czekaj, aż Twoi odbiorcy zapłacą faktury. Zadbaj o płynność finansową swojej firmy i skorzystaj z usług finansowania faktur. Bez względu na to czy termin spłaty faktury to 30, 60 czy 90 dni, umożliwimy Ci szybki dostęp do gotówki.

Sprawdź

Finansowanie Zakupów


Płać na czas swoim dostawcom. Przekaż nam swoje faktury, a my od razu za nie zapłacimy. Korzystaj z rabatów za wcześniejszą płatność u swoich dostawców i równocześnie buduj wizerunek stabilnego partnera w biznesie.

Sprawdź

Co zyskujesz z Faktorią?

 

  • Umożliwimy Ci stały dostęp do gotówki na Twoje firmowe opłaty.
  • Nie będziesz czekał aż Twoi klienci zapłacą za wystawione faktury, bo to my wypłacimy ich wartość na Twoje konto.
  • Będziesz mógł wydłużać terminy płatności swoim odbiorcom.
  • Zapewnisz swojej firmie płynność finansową poprzez dodatkowe 60 dni na uregulowanie faktur.
  • Będziesz mógł ulepszać i udostępniać swoje usługi lub produkty nowym klientom.
  • Wzmocnisz swój wizerunek solidnego partnera w biznesie, z którym warto współpracować dzięki terminowemu regulowaniu zobowiązań i dobrym kontaktom z dostawcami.