Oszczędności dla Klienta biznesowego

POKAŻ OSZCZĘDNOŚCI DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

BIZnest Oszczędności

 

Konto lokacyjne dla firm w PLN
z wysokim oprocentowaniem.

BIZnest Lokata

Lokata dla przedsiębiorców.

BIZnest Lokata WIBOR

Lokata dla przedsiębiorców ze zmiennym oprocentowaniem.

BIZnest Walutowe Oszczędności

Konto lokacyjne dla firm rozliczane w PLN.

Nest Bezpieczna Perspektywa

Poznaj ofertę ochronno-oszczędnościową z gwarantowaną wypłatą, która umożliwi Ci jednoczesne gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Produkty oszczędnościowe dla firm z wysokim oprocentowaniem

W Nest Banku pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Z nami zabezpieczysz finanse swojej firmy na korzystnych warunkach. Dołącz do nas i ciesz się wysokim oprocentowaniem swoich środków na koncie oszczędnościowym i atrakcyjnych lokatach.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: