Oszczędności dla Klienta biznesowego

POKAŻ OSZCZĘDNOŚCI DLA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

BIZnest Oszczędności

 

Konto lokacyjne dla firm w PLN
z wysokim oprocentowaniem.

BIZnest Lokata

Lokata dla przedsiębiorców.

BIZnest Lokata WIBOR

Lokata dla przedsiębiorców ze zmiennym oprocentowaniem.

BIZnest Walutowe Oszczędności

Konto lokacyjne dla firm rozliczane w EUR, USD, GBP.

Nest Bezpieczna Perspektywa

Poznaj ofertę ochronno-oszczędnościową z gwarantowaną wypłatą, która umożliwi Ci jednoczesne gromadzenie oszczędności i budowanie zabezpieczenia w razie nieprzewidzianych zdarzeń.

Produkty oszczędnościowe dla firm z wysokim oprocentowaniem

W Nest Banku pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie. Z nami zabezpieczysz finanse swojej firmy na korzystnych warunkach. Dołącz do nas i ciesz się wysokim oprocentowaniem swoich środków na koncie oszczędnościowym i atrakcyjnych lokatach.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: