Kredyt odnawialny, konto z limitem dla firm

Masz własną działalność od co najmniej roku i konto firmowe w Nest Banku? Mamy zatem dla Ciebie korzystną ofertę: limit kredytowy w rachunku bieżącym do 250 tys. zł na 36 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia. Bez konieczności przedstawiania faktur i biznesplanów. Masz już limit w innym banku? Przenieś go do nas, a podwyższymy Ci kwotę kredytu o 20%.

Umów się z naszym doradcą we wskazanym przez Ciebie miejscu i poznaj szczegóły oferty.

Nota prawna

250tys. zł

maksymalny limit

Niskie 

odsetki

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Bez 

faktur i biznesplanów

Dodatkowe informacje

stempel

Możliwość automatycznego odnowienia limitu

wykres

Wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie i umożliwia ponowne wykorzystanie tej części limitu

procent

Nie musisz spłacać kapitału co miesiąc, miesięcznie płatne są tylko odsetki

kalendarz

Oferta dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i umówimy się z Tobą na spotkanie.

 

Wymogi produktowe

Aby wnioskować o BIZnest Limit w Koncie, musisz posiadać konto firmowe w Nest Banku.

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: