Kredyt odnawialny, konto z limitem dla firm

Masz własną działalność od co najmniej roku i konto firmowe w Nest Banku? Mamy zatem dla Ciebie korzystną ofertę: limit kredytowy w rachunku bieżącym do 250 tys. zł na 36 miesięcy z możliwością automatycznego odnowienia. Bez konieczności przedstawiania faktur i biznesplanów. Masz już limit w innym banku? Przenieś go do nas, a podwyższymy Ci kwotę kredytu o 20%.

Umów się z naszym doradcą we wskazanym przez Ciebie miejscu i poznaj szczegóły oferty.

Przejdź do noty prawnej

250tys. zł

maksymalny limit

Niskie 

odsetki

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Bez 

faktur i biznesplanów

Dodatkowe informacje

stempel

Możliwość automatycznego odnowienia limitu

wykres

Wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie i umożliwia ponowne wykorzystanie tej części limitu

procent

Nie musisz spłacać kapitału co miesiąc, miesięcznie płatne są tylko odsetki

kalendarz

Oferta dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i umówimy się z Tobą na spotkanie.

 

Wymogi produktowe

Aby wnioskować o BIZnest Limit w Koncie, musisz posiadać konto firmowe w Nest Banku.

Nota prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacja oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu. Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku oraz u Pośredników współpracujących z Bankiem.

Powrót na górę strony

Pytania i odpowiedzi

Przydatne dokumenty

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: