Kredyt w rachunku bieżącym, konto z limitem na start dla firm

W Nest Banku wpieramy profesjonalistów. Chcemy być bankiem, który pomaga im bezpiecznie rozwinąć skrzydła. Dlatego, jeśli masz u nas konto firmowe, możesz skorzystać z dodatkowych środków. Bez zabezpieczeń majątkowych, bez poręczycieli, bez zaświadczeń z ZUS-u i Urzędu Skarbowego. Umów się z naszym doradcą we wskazanym przez Ciebie miejscu i uruchom BIZnest Limit w Koncie – Profesjonalista, limit kredytowy w rachunku bieżącym do 250 000 zł na 24 miesiące z możliwością automatycznego odnowienia. A jeśli masz już limit w innym banku, przenieś go do Nest Banku, a my podwyższymy Ci kwotę kredytu o 20%.

Umów się z naszym doradcą we wskazanym przez Ciebie miejscu i poznaj szczegóły.

Nota prawna

250tys. zł

maksymalny limit

Niskie 

odsetki

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Bez  

zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli

Dodatkowe informacje

stempel

Możliwość automatycznego odnowienia limitu

wykres

Wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie i umożliwia ponowne wykorzystanie tej części limitu

procent

Nie musisz spłacać kapitału co miesiąc, miesięcznie płatne są tylko odsetki

koszula

Oferta wyłącznie dla przedstawicieli zawódów zaufania publicznego

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i umówimy się z Tobą na spotkanie.

 

Wymogi produktowe

Aby wnioskować o BIZnest Limit w Koncie, musisz posiadać konto firmowe w Nest Banku.

Oferta dla osób z wybranych branż: stomatologów, adwokatów, weterynarzy, radców prawnych, notariuszy, biegłych rewidentów, NZOZ, doradców podatkowych, biur rachunkowych, protetyków, zarządców nieruchomości, fizjoterapeutów, farmaceutów, komorników, rzeczoznawców majątkowych, psychologów i psychoterapeutów, tłumaczy przysięgłych, geodetów, architektów, właścicieli niepublicznych placówek edukacyjnych, aptek, zakładów pogrzebowych, banków krwi i laboratoriów medycznych, syndyków licencjonowanych, maklerów, doradców inwestycyjnych, aktuariuszy, pielęgniarek i położnych, dietetyków, rzeczników patentowych, informatyków, optyków.

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: