Kredyt dla firm na start

W Nest Banku wspieramy przedsiębiorców, którzy potrzebują finansowania swojej młodej firmy. Chcemy być bankiem, który pomaga bezpiecznie rozwinąć skrzydła. Dlatego, jeśli masz u nas konto firmowe, możesz skorzystać z dodatkowych środków. Już dziś złóż wniosek o limit kredytowy w rachunku bieżącym do 20 tys. zł na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na kolejny okres. Bez konieczności przedstawiania faktur i biznesplanów.

Umów się z naszym doradcą we wskazanym przez Ciebie miejscu i poznaj szczegóły.

Nota prawna

20tys. zł

maksymalny limit

Niskie 

odsetki

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Bez 

faktur i biznesplanów

Dodatkowe informacje

stempel

Możliwość automatycznego odnowienia limitu

wykres

Wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie i umożliwia ponowne wykorzystanie tej części limitu

procent

Nie musisz spłacać kapitału co miesiąc, miesięcznie płatne są tylko odsetki

kalendarz

Oferta dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy, a my oddzwonimy i umówimy się z Tobą na spotkanie.

 

Wymogi produktowe

Aby wnioskować o BIZnest Limit w Koncie, musisz posiadać konto firmowe w Nest Banku.

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: