Karta kredytowa z limitem dla firm

Wykonujesz wolny zawód i potrzebne Ci bezpieczne, dodatkowe źródło gotówki? BIZnest Limit na Karcie – Profesjonalista, to karta kredytowa Visa dla Profesjonalisty z 56-dniowym okresem bezodsetkowym i opcją płatności zbliżeniowych, która pomoże Ci w szybkim finasowaniu bieżącej działalności firmy w kraju, za granicą, przez Internet i telefon.

Nota prawna

100tys. zł

maksymalny limit kredytowy

56dni

maksymalny okres bezodsetkowy

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

0

za ubezpieczenie Bezpieczna Karta

Co zyskujesz?

pieniądze

Cashback: 6% zwrotu za zakupy na stacjach benzynowych

kartka

Okres ważności: 24 miesiące

kalendarz

0 zł za rozłożenie wybranej transakcji na raty w ramach Planu Ratalnego

procent

Minimalna spłata zadłużenia: 5% całości zadłużenia

Dodatkowe informacje

 • Bezpłatne Ubezpieczenie Bezpieczna Karta zapewniające ochronę w przypadku:
  • utraty pieniędzy z rachunku karty po kradzieży lub skopiowaniu karty
  • utraty gotówki wypłaconej z bankomatu na skutek rozboju lub kradzieży
  • utraty mienia zakupionego za pomocą karty, utraty lub zniszczenia torebki, portfela, kluczy, dokumentów

Dlaczego warto?

Odsetki od wykorzystanego limitu możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

Karta płatnicza

 

W Nest Banku dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, dlatego:

 • Wbudowane mechanizmy zabezpieczające zapewniają, że transakcja może zostać zrealizowana wyłącznie, gdy czytnik zbliżeniowy zostanie aktywowany przez kasjera
 • Ze względów bezpieczeństwa transakcje zbliżeniowe kart Nest Banku posiadają ustalone limity dzienne
 • Istnieje możliwość wyłączania/włączania funkcjonalności zbliżeniowej na karcie Nest Banku za 0 PLN: w bankomatach BZ WBK – zmiana zrealizowana jest natychmiastowo

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Jak wnioskować?

Jeśli nie posiadasz karty kredytowej, wypełnij formularz. Oddzwonimy.

 

Wymogi produktowe

Aby wnioskować o kartę, musisz posiadać konto firmowe w Nest Banku.

Oferta dla osób z wybranych branż: stomatologów, adwokatów, weterynarzy, radców prawnych, notariuszy, biegłych rewidentów, NZOZ, doradców podatkowych, biur rachunkowych, protetyków, zarządców nieruchomości, fizjoterapeutów, farmaceutów, komorników, rzeczoznawców majątkowych, psychologów i psychoterapeutów, tłumaczy przysięgłych, geodetów, architektów, właścicieli niepublicznych placówek edukacyjnych, aptek, zakładów pogrzebowych, banków krwi i laboratoriów medycznych, syndyków licencjonowanych, maklerów, doradców inwestycyjnych, aktuariuszy, pielęgniarek i położnych, dietetyków, rzeczników patentowych, informatyków, optyków.

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

  W placówce: