Kredyt na firmę bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli

Potrzebujesz gotówki na rozwój biznesu, wyposażenie biura, rozbudowę firmy? W Nest Banku wierzymy w polskich przedsiębiorców i oceniamy biznes, nie tylko papiery. Dlatego kredyt do 550 tys. zł na dowolny cel firmowy dostaniesz u nas bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli, a wstępną decyzję kredytową poznasz nawet w 5 minut.

Gwarantujemy niskie raty – oprocentowanie już od 5,97% i prowizję już od 0,00%.

Przejdź do noty prawnej

0,00%

minimalna prowizja

550tys. zł

maksymalna kwota kredytu

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

144miesiące

maksymalny okres spłaty

Dodatkowe informacje

stoper

Wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 min

zegar

Środki na koncie nawet w 24h

dokument

Kredyt dla firm na KPiR, karcie podatkowej lub ryczałcie

wykres

Mechanizm prognozy wzrostu dochodów

ręce

Bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli

PROMOCJA

Zwrot raty kredytu po roku

Zyskaj nawet 5 tysięcy złotych!

Weź kredyt firmowy w Nest Banku, korzystaj aktywnie z BIZnest Konta i zyskaj zwrot całej raty kredytu po roku.

Sprawdź jakie to proste:

Wystarczy, że po otrzymaniu kredytu przeniesiesz do nas część swoich obrotów na rachunek BIZnest Konto oraz będziesz przez pierwszy rok:

1. AKTYWNIE korzystał z BIZnest Konta – zapewniał co miesiąc wpływy na konto w kwocie stanowiącej co najmniej 10% kwoty przyznanego kredytu

2. PŁACIŁ ZUS lub US – realizował co miesiąc przelewy pełnej składki do ZUS lub zaliczki na podatek do US z BIZnest Konta

3. TERMINOWO spłacał raty kredytu

4. Wyraź zgodę marketingową i utrzymuj ją w całym okresie trwania promocji


I to wszystkie warunki!

 

Nota prawna

Dodatkowo, masz możliwość skorzystania z 1 miesięcznych wakacji od spełnienia warunków wpływów i płatności ZUS/US. Szczegóły oferty dostępne w regulaminie promocji.

Potrzebujesz bardziej elastycznych warunków?

Zapytaj Doradcę o Pakiet Elastyczny, dzięki niemu możesz:

•             zmienić daty płatności rat

•             zawiesić spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące

•             wydłużyć czas kredytowania łącznie nawet o 6 miesięcy

•             obniżyć wysokość raty na określony czas

 

 

Zyskaj wsparcie z Unii

Skorzystaj z naszej pomocy w pozyskiwaniu dotacji unijnych do wymarzonej inwestycji. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz on nas cenne wsparcie.

W Nest Banku doradzimy, w jaki sposób możesz sięgnąć po unijne środki.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dlaczego warto?

Odsetki i opłaty możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych Pośredników Kredytowych. Nasi Doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Nota prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacja oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu. Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku oraz u Pośredników współpracujących z Bankiem.

Powrót na górę strony

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: