Kredyt dla firm

W Nest Banku wiemy, że  prowadzenie i rozwój własnej działalności wymagają znacznych nakładów finansowych. Dlatego stworzyliśmy BIZNest Kredyt dla Firm z wysoką kwotą, niskimi ratami i okresem spłaty - nawet do 12 lat. Dostępny bez zabezpieczeń majątkowych i poręczycieli, bo dla nas bardziej niż papiery, liczy się Twój biznes.

Nota prawna

550tys. zł

maksymalna kwota kredytu

12lat

maksymalny okres spłaty

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

1min

wstępna decyzja kredytowa dostępna nawet w tak krótkim czasie

Dodatkowe informacje

dokument

Minimum formalności

ręce

Bez zabezpieczeń majątkowych i bez poręczycieli

zegar

Środki na koncie nawet w 24h

Potrzebujesz bardziej elastycznych warunków?

Zapytaj Doradcę o Pakiet Elastyczny, dzięki niemu możesz:

•             zmienić daty płatności rat

•             zawiesić spłaty rat kapitałowych na 3 miesiące

•             wydłużyć czas kredytowania łącznie nawet o 6 miesięcy

•             obniżyć wysokość raty na określony czas

 

 

Zyskaj wsparcie z Unii

Skorzystaj z naszej pomocy w pozyskiwaniu dotacji unijnych do wymarzonej inwestycji. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz on nas cenne wsparcie.

W Nest Banku doradzimy, w jaki sposób możesz sięgnąć po unijne środki.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dlaczego warto?

Odsetki i opłaty możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddzału Nest Banku lub BIZ Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy.
Oddzwonimy i umówimy się z Tobą na spotkanie.

 

 

Oferta dla osób z wybranych branż: stomatologów, adwokatów, weterynarzy, radców prawnych, notariuszy, biegłych rewidentów, NZOZ, doradców podatkowych, biur rachunkowych, protetyków, zarządców nieruchomości, fizjoterapeutów, farmaceutów, komorników, rzeczoznawców majątkowych, psychologów i psychoterapeutów, tłumaczy przysięgłych, geodetów, architektów, właścicieli niepublicznych placówek edukacyjnych, aptek, zakładów pogrzebowych, banków krwi i laboratoriów medycznych, syndyków licencjonowanych, maklerów, doradców inwestycyjnych, aktuariuszy, pielęgniarek i położnych, dietetyków, rzeczników patentowych, informatyków, optyków.

Pytania i odpowiedzi

Przydatne dokumenty

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39a, 02-672 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: