Bezpieczne finansowanie Twojej firmy z gwarancją BGK

Nest Bank uczestniczy w rządowym programie „Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, w ramach których oferuje swoim Klientom gwarancję spłaty.

Udział w Programie przynosi wiele korzyści dla kredytobiorców, którzy wnioskując w Nest Banku o kredyt z zabezpieczeniem w postaci gwarancji PLD de minimis, mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe.

 

Gwarancją PLD de minimis objęte są produkty:

Dlaczego warto?

1. Minimum formalności

Wszystkie formalności związane z udzieleniem gwarancji załatwisz bezpośrednio w oddziale Nest Banku razem z wnioskiem o otrzymanie kredytu.

2. Niższe koszty kredytu

Obniżenie całkowitego kosztu kredytu, dzięki przyjęciu na zabezpieczenie gwarancji PLD de minimis - polega na przyjęciu niższej marży lub prowizji.

3. Brak opłat za rozpatrzenie wniosku

Korzystając z gwarancji PLD de minimis, kredytobiorca ponosi jedynie koszty związane z udzieleniem kredytu – wniosek o udzielenie gwarancji rozpatrywany jest bezpłatnie.

 

 

 

 

 

Dla kogo?

Oferta kredytów z gwarancją PLD de minimis skierowana jest do firm z sektora MŚP posiadających zdolność kredytową oraz spełniających wymogi programu BGK.

Po zweryfikowaniu spełnienia warunków programu i przeprowadzeniu oceny zdolności kredytowej, zgodnie z wewnętrznymi procedurami, bank podejmuje decyzję o objęciu kredytu gwarancją.

Gwarancją de minimis dla kredytu obrotowego:

  • gwarancja stanowi do 60% kwoty udzielonego kredytu
  • gwarancja udzielana jest na okres nie dłuższy niż 27 miesięcy i jednocześnie nie dłuższy niż okres kredytu wydłużony maksymalnie o trzy miesiące,
  • odsetki oraz inne koszty związane z kredytem nie objęte są gwarancją,
  • kredyt może być przeznaczony na bieżące finansowanie działalności gospodarczej albo na cele rozwojowe.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy. Nasi Doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: