Bezpieczne finansowanie Twojej firmy z gwarancją BGK

Nest Bank uczestniczy w rządowym programie „Wspieranie przedsiębiorczości z wykorzystaniem poręczeń i gwarancji Banku Gospodarstwa Krajowego”, dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom, w ramach których oferuje swoim Klientom gwarancję spłaty.

Udział w Programie przynosi wiele korzyści dla kredytobiorców, którzy wnioskując w Nest Banku o kredyt z zabezpieczeniem w postaci gwarancji PLD de minimis, mogą liczyć na preferencyjne warunki cenowe.

Przejdź do noty prawnej

 

Gwarancją PLD de minimis objęte są produkty:

 

Dlaczego warto?

1. Minimum formalności

Wszystkie formalności związane z udzieleniem gwarancji załatwisz bezpośrednio w oddziale Nest Banku razem z wnioskiem o otrzymanie kredytu.

2. Niższe koszty kredytu

Obniżenie całkowitego kosztu kredytu, dzięki przyjęciu na zabezpieczenie gwarancji PLD de minimis - polega na przyjęciu niższej marży lub prowizji.

3. Brak opłat za rozpatrzenie wniosku

Korzystając z gwarancji PLD de minimis, kredytobiorca ponosi jedynie koszty związane z udzieleniem kredytu – wniosek o udzielenie gwarancji rozpatrywany jest bezpłatnie.

 

 

 

 

 

Dla kogo?

Oferta kredytów z gwarancją PLD de minimis skierowana jest do firm z sektora MŚP posiadających zdolność kredytową oraz spełniających wymogi programu BGK.

Po zweryfikowaniu spełnienia warunków programu i przeprowadzeniu oceny zdolności kredytowej, zgodnie z wewnętrznymi procedurami, bank podejmuje decyzję o objęciu kredytu gwarancją.

Gwarancją de minimis dla kredytu obrotowego:

  • gwarancja stanowi do 60% kwoty udzielonego kredytu
  • gwarancja udzielana jest na okres nie dłuższy niż 27 miesięcy i jednocześnie nie dłuższy niż okres kredytu wydłużony maksymalnie o trzy miesiące,
  • odsetki oraz inne koszty związane z kredytem nie objęte są gwarancją,
  • kredyt może być przeznaczony na bieżące finansowanie działalności gospodarczej albo na cele rozwojowe.

Dlaczego warto zostać naszym klientem?

 

Zwrócimy Ci nawet 5 000 złotych! Weź kredyt firmowy w Nest Banku i zyskaj zwrot całej raty kredytu po roku.

 

Otrzymasz od nas 1000 zł na reklamę w internecie i wsparcie eksperta Google.

Sprawdź

 

Elastycznie dopasujesz warunki spłaty. Sam decydujesz o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące.

 

Korzystaj z udogodnień podatkowych. Odsetki i opłaty z kredytu możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku, skorzystaj z infolinii lub wypełnij krótki formularz kontaktowy. Nasi Doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Nota prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacją oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu. Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku.

Powrót na górę strony

Pytania i odpowiedzi

Przydatne dokumenty

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: