Kredyt dla przedsiębiorców

W ramach produktu kredytowego BIZnest Kredyt w Ratach, Nest Bank SA korzysta z finansowanej przez Unię Europejską gwarancji wydanej w ramach Europejskiego programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI). Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach systemu gwarancji ustanowionego rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1296/2013.

Oferta dla firm w fazie rozwoju. Kredyt dla Przedsiębiorców, do 100 tys. zł na okres nawet 120 miesięcy.

Bez prowizji i z niską marżą już od 5,29% dzięki Gwarancji EaSI.

Nota prawna

0%

prowizja

100tys. zł

maksymalna kwota kredytu

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

120miesięcy

maksymalny okres spłaty

Dodatkowe informacje

Gwarancja EaSI

Wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 min

Środki na koncie nawet w 24h

Kredyt dla firm na KPiR, karcie podatkowej lub ryczałcie

Mechanizm prognozy wzrostu dochodów

easi

 

 

Kto może wnioskować o kredyt z Gwarancją EaSI?

Z tego rodzaju finansowania mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy:

1. Działają w Polsce

2. Planują rozwijać własne mikroprzedsiębiorstwo (wliczając w to samozatrudnienie)

3. Zatrudniają do 9 pracowników

4. Osiągają roczne obroty do 2 milionów euro

 

Kto nie może skorzystać?

Zyskaj wsparcie z Unii

Skorzystaj z naszej pomocy w pozyskiwaniu dotacji unijnych do wymarzonej inwestycji. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz on nas cenne wsparcie.

W Nest Banku doradzimy, w jaki sposób możesz sięgnąć po unijne środki.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

wsparcie

Dlaczego warto?

Odsetki i opłaty możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych Pośredników Kredytowych. Nasi Doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Informacje o programie EaSI

W ramach Europejskiego programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI) Komisja Europejska wspiera finansowanie z sektora przedsiębiorczości społecznej.

Celem jest zwiększenie dostępu do finansowania, w szczególności dla mikroprzedsiębiorstw. Wspieranie mikrofinansowania i przedsiębiorczości społecznej przez Komisję Europejską w ramach gwarancji EaSI umożliwia podmiotom udzielającym mikrokredytów i inwestorom z sektora przedsiębiorczości społecznej dotarcie do przedsiębiorców, których nie byliby w stanie finansować ze względu na czynnik ryzyka. Do wdrażania programu gwarancji EaSI Komisja Europejska wybrała Europejski Fundusz Inwestycyjny.

• Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 1296/2013 z dnia 11 grudnia 2013 r. w sprawie programu Unii Europejskiej na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych („EaSI”): http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2013:347:0238:0252:PL:PDF

• Szczegółowe informacje o programie EaSI: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=1081&langId=pl

• Oficjalna strona Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego

• Instytucja właściwa dla programu EaSI w Polsce: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: