Kredyt dla przedsiębiorców

W ramach produktu kredytowego BIZnest Kredyt w Ratach, Nest Bank SA korzysta z finansowanej przez Unię Europejską gwarancji wydanej w ramach Europejskiego programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI). Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach systemu gwarancji ustanowionego rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 1296/2013.

Oferta dla firm w fazie rozwoju. Kredyt dla Przedsiębiorców, do 100 tys. zł na okres nawet 120 miesięcy.

Bez prowizji i z niską marżą już od 5,29% dzięki Gwarancji EaSI.

Przejdź do noty prawnej

0%

prowizja

100tys. zł

maksymalna kwota kredytu

 

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ

120miesięcy

maksymalny okres spłaty

Dodatkowe informacje

Gwarancja EaSI

Wstępna decyzja kredytowa nawet w 5 min

Środki na koncie nawet w 24h

Kredyt dla firm na KPiR, karcie podatkowej lub ryczałcie

Mechanizm prognozy wzrostu dochodów

easi

 

 

Kto może wnioskować o kredyt z Gwarancją EaSI?

Z tego rodzaju finansowania mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy:

1. Działają w Polsce

2. Planują rozwijać własne mikroprzedsiębiorstwo (wliczając w to samozatrudnienie)

3. Zatrudniają do 9 pracowników

4. Osiągają roczne obroty do 2 milionów euro

 

Kto nie może skorzystać?

Zyskaj wsparcie z Unii

Skorzystaj z naszej pomocy w pozyskiwaniu dotacji unijnych do wymarzonej inwestycji. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz on nas cenne wsparcie.

W Nest Banku doradzimy, w jaki sposób możesz sięgnąć po unijne środki.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

 

 

wsparcie

Dlaczego warto?

Odsetki i opłaty możesz zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności.

W Nest Banku stawiamy na proste i przejrzyste zasady finansowania. Już podczas wypełniania pierwszego kroku wniosku, poznasz dokładne warunki kredytu, bez ukrytych kosztów i niepotrzebnych produktów dodatkowych.

Jak wnioskować?

Przyjdź do dowolnego oddziału Nest Banku lub zapytaj o ofertę u wybranych Pośredników Kredytowych. Nasi Doradcy przygotują dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę kredytowania.

Informacje o programie EaSI

W ramach Europejskiego programu na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych (EaSI) Komisja Europejska wspiera finansowanie z sektora przedsiębiorczości społecznej.

Celem jest zwiększenie dostępu do finansowania, w szczególności dla mikroprzedsiębiorstw. Wspieranie mikrofinansowania i przedsiębiorczości społecznej przez Komisję Europejską w ramach gwarancji EaSI umożliwia podmiotom udzielającym mikrokredytów i inwestorom z sektora przedsiębiorczości społecznej dotarcie do przedsiębiorców, których nie byliby w stanie finansować ze względu na czynnik ryzyka. Do wdrażania programu gwarancji EaSI Komisja Europejska wybrała Europejski Fundusz Inwestycyjny.

• Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) NR 1296/2013 z dnia 11 grudnia 2013 r. w sprawie programu Unii Europejskiej na rzecz zatrudnienia i innowacji społecznych („EaSI”): http://eur-lex.europa.eu/LexUriServ/LexUriServ.do?uri=OJ:L:2013:347:0238:0252:PL:PDF

• Szczegółowe informacje o programie EaSI: http://ec.europa.eu/social/main.jsp?catId=1081&langId=pl

• Oficjalna strona Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego

• Instytucja właściwa dla programu EaSI w Polsce: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Nota prawna

Udzielenie oraz wysokość kredytu uzależnione są od pozytywnej oceny zdolności kredytowej osoby wnioskującej. Wstępna decyzja kredytowa to wstępna ocena wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta wraz z kalkulacja oferty dokonana w oparciu o dane przedstawione przez Klienta. Wstępna decyzja może ulec zmianie w trakcie całego procesu weryfikacji wniosku kredytowego. Maksymalna kwota kredytu jest to kwota kredytu uwzględniająca kredytowane opłaty i prowizje, o które zostanie pomniejszona udostępniana klientowi kwota kredytu. Szczegóły i cennik związane z kredytem dostępne są w oddziałach Nest Banku oraz u Pośredników współpracujących z Bankiem.

Powrót na górę strony

Pytania i odpowiedzi

Przydatne dokumenty

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: