W Nest Banku do kredytu na Twoją firmę dokładamy pomoc w pozyskaniu nowych klientów.

 

Zależy nam na stabilnym rozwoju Twojego biznesu. Dlatego razem z Google pomożemy Ci znaleźć nowych klientów
w internecie.

Przy naszym wsparciu zyskasz:

 • Możliwość zdobycia klientów
  Reklama w wyszukiwarce Google, pozwala firmom dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, w momencie kiedy szukają konkretnych produktów lub usług. Dlatego reklama w Google jest tak skuteczna i odgrywa ważną rolę w rozwoju firmy. Dzięki współpracy z Google klienci Nest Banku mogą teraz jeszcze łatwiej zacząć reklamować się w wyszukiwarce.

 • Profesjonalną obsługę kampanii reklamowej
  Liczy się Twoja firma i jej potrzeby, a my potrafimy słuchać. Dlatego zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie i opiekę – całą kampanię przeprowadzą dla Ciebie wybrani przez Nest Bank specjaliści od reklamy w Google z firmy Kompan.pl:
  • Przeanalizują dotychczasowe działania Twojej firmy w internecie.
  • Opracują i uruchomią kampanię reklamową, odpowiednią do potrzeb Twojego biznesu.
  • Będą na bieżąco optymalizować działania, żeby przynosiły jak najlepsze efekty.
  • Będą Cię regularnie informować o przebiegu i skuteczności Twojej kampanii.

 • Sfinansowanie kampanii reklamowej Twojej firmy w Google
  Zależy nam na stabilnym rozwoju Twojego biznesu. Dlatego oferujemy Ci przeprowadzenie nowej kampanii reklamowej w Google o łącznej wartości 1100 zł, z czego Nest Bank zapewni 1000 zł na reklamę w Google AdWords. Pozostałe 100 zł to Twój wkład w rozpoczęcie współpracy ze specjalistą Kompan.pl.

 

Jak skorzystać z oferty?

Spełnij trzy warunki i rozpocznij reklamę Twojej firmy w Google.

Kredyt

Na firmę i zgłoszenie udziału na 1000nareklame.nestbank.pl

Rozmowa

Ze specjalistą z Kompan.pl

100 zł

Wpłać i zacznij pracę z Partnerem Google

1. Weź kredyt na firmę w Nest Banku i zgłoś swój udział w placówce lub na stronie 1000nareklame.nestbank.pl.


Udział możesz zgłosić już podczas podpisania umowy kredytowej w placówce. Jednak jeśli potrzebujesz chwili zastanowienia, nie musisz decydować od razu. Na podjęcie tej decyzji masz aż 60 dni od podpisania umowy o kredyt w naszym banku.

2. Porozmawiaj ze specjalistą, który skontaktuje się z Tobą.


Już podczas pierwszej rozmowy specjalista od reklamy w Google z firmy Kompan.pl dowie się, czego potrzebuje Twój biznes

3. Wpłać 100 zł.


Jeśli po rozmowie ze specjalistą zdecydujesz się na uruchomienie kampanii, zostaniesz poproszony o zainwestowanie 100 zł. Dane do przelewu otrzymasz od niego e-mailem.

 

 

W następnych krokach zaplanuje i uruchomi kampanię reklamową dopasowaną do oferty Twojej firmy. A wszystko po to, żeby dowiedzieli się o Tobie nowi klienci.

 

Nota prawna

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

  W placówce: