W Nest Banku do kredytu na Twoją firmę dokładamy pomoc w pozyskaniu nowych klientów.

 

Zależy nam na stabilnym rozwoju Twojego biznesu. Dlatego razem z Google pomożemy Ci znaleźć nowych klientów
w internecie.

Przejdź do noty prawnej

Przy naszym wsparciu zyskasz:

 • Możliwość zdobycia klientów
  Reklama w wyszukiwarce Google, pozwala firmom dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, w momencie kiedy szukają konkretnych produktów lub usług. Dlatego reklama w Google jest tak skuteczna i odgrywa ważną rolę w rozwoju firmy. Dzięki współpracy z Google klienci Nest Banku mogą teraz jeszcze łatwiej zacząć reklamować się w wyszukiwarce.

 • Profesjonalną obsługę kampanii reklamowej
  Liczy się Twoja firma i jej potrzeby, a my potrafimy słuchać. Dlatego zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie i opiekę – całą kampanię przeprowadzą dla Ciebie wybrani przez Nest Bank specjaliści od reklamy w Google z firmy Kompan.pl:
  • Przeanalizują dotychczasowe działania Twojej firmy w internecie.
  • Opracują i uruchomią kampanię reklamową, odpowiednią do potrzeb Twojego biznesu.
  • Będą na bieżąco optymalizować działania, żeby przynosiły jak najlepsze efekty.
  • Będą Cię regularnie informować o przebiegu i skuteczności Twojej kampanii.

 • Sfinansowanie kampanii reklamowej Twojej firmy w Google
  Zależy nam na stabilnym rozwoju Twojego biznesu. Dlatego oferujemy Ci przeprowadzenie nowej kampanii reklamowej w Google o łącznej wartości 1100 zł, z czego Nest Bank zapewni 1000 zł na reklamę w Google AdWords. Pozostałe 100 zł to Twój wkład w rozpoczęcie współpracy ze specjalistą Kompan.pl.

 

Jak skorzystać z oferty?

Spełnij trzy warunki i rozpocznij reklamę Twojej firmy w Google.

Kredyt

Na firmę i zgłoszenie udziału na 1000nareklame.nestbank.pl

Rozmowa

Ze specjalistą z Kompan.pl

100 zł

Wpłać i zacznij pracę z Partnerem Google

1. Weź kredyt na firmę w Nest Banku i zgłoś swój udział w placówce lub na stronie 1000nareklame.nestbank.pl.

Udział możesz zgłosić już podczas podpisania umowy kredytowej w placówce. Jednak jeśli potrzebujesz chwili zastanowienia, nie musisz decydować od razu. Na podjęcie tej decyzji masz aż 60 dni od podpisania umowy o kredyt w naszym banku.

2. Porozmawiaj ze specjalistą, który skontaktuje się z Tobą.

Już podczas pierwszej rozmowy specjalista od reklamy w Google z firmy Kompan.pl dowie się, czego potrzebuje Twój biznes

3. Wpłać 100 zł.

Jeśli po rozmowie ze specjalistą zdecydujesz się na uruchomienie kampanii, zostaniesz poproszony o zainwestowanie 100 zł. Dane do przelewu otrzymasz od niego e-mailem.

W następnych krokach zaplanuje i uruchomi kampanię reklamową dopasowaną do oferty Twojej firmy. A wszystko po to, żeby dowiedzieli się o Tobie nowi klienci.

Nota prawna

Uczestnikami promocji „1000 zł na reklamę w internecie” mogą być przedsiębiorcy, którzy zawrą z Nest Bankiem S.A. umowę o kredyt gotówkowy Kredyt dla Profesjonalistów/ Przedsiębiorców lub umowę o kredyt gotówkowy AgroBIZnest Kredyt w Ratach, a ponadto spełnią pozostałe warunki uczestnictwa określone w regulaminie promocji. Uczestnik promocji, który spełni wszystkie warunki promocji, będzie mógł skorzystać z oferty reklamy internetowej Google AdWords na preferencyjnych warunkach.

Szczegółowe warunki promocji określa regulamin promocji „1000 zł na reklamę w internecie”. Pozostałe warunki udzielania kredytów dla przedsiębiorców w Nest Banku, w tym oprocentowanie oraz opłaty i prowizje, określone są w regulaminie kredytowania, tabeli oprocentowania oraz tabeli opłat i prowizji, skierowanych do klientów biznesowych. Regulamin promocji oraz pozostałe regulaminy i tabele dostępne są na www.nestbank.pl oraz w placówkach Nest Banku S.A.

Powrót na górę strony

Pytania i odpowiedzi

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

  W placówce: