BIZnest Konto dla firm

Nr 1 w rankingu kont firmowych Bankier.pl 2017

Znamy potrzeby Twojej firmy, dlatego pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie.
0 zł za prowadzenie konta firmowego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

BIZnest Konto Waluta

Dostęp do finansów z dowolnego miejsca na świecie. 0 zł za prowadzenie, przelewy SEPA i wypłaty z bankomatów za granicą.

Oszczędności dla firm

Poznaj produkty oszczędnościowe dla firm.

Konto bankowe dla firm i Klienta biznesowego

W Nest Banku znamy potrzeby Twoje i Twojej firmy. Dołącz do nas i rozwiń skrzydła w biznesie. Skorzystaj z oferty rachunków dla firm i ciesz się możliwościami konta, które otworzysz i poprowadzisz za bezwarunkowe 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Zostałem poinformowany/a, że administratorem danych osobowych jest Bank, przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania oraz podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przedstawienia informacji o produktach Banku.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Zgoda ta może zostać odwołana w każdej chwili bez podania przyczyny.

    W placówce: