Konta dla firm

POKAŻ KONTA OSOBISTE

BIZnest Konto dla firm

Nr 1 w rankingu kont firmowych Bankier.pl 2018

Znamy potrzeby Twojej firmy, dlatego pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w biznesie.
0 zł za prowadzenie konta firmowego
0 zł za wszystkie internetowe przelewy krajowe
0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce

BIZnest Konto Waluta

Dostęp do finansów z dowolnego miejsca na świecie. 0 zł za prowadzenie, przelewy SEPA i wypłaty z bankomatów za granicą.

Oszczędności dla firm

Poznaj produkty oszczędnościowe dla firm.

Split Payment – nowe rozwiązania dla firm


Od 1. lipca 2018 r. został wprowadzony mechanizm podzielonej płatności tzw. Split Payment (Przelew Podzielony VAT). Sprawdź szczegóły tej usługi w Nest Banku.

Konto bankowe dla firm i Klienta biznesowego

W Nest Banku znamy potrzeby Twoje i Twojej firmy. Dołącz do nas i rozwiń skrzydła w biznesie. Skorzystaj z oferty rachunków dla firm i ciesz się możliwościami konta, które otworzysz i poprowadzisz za bezwarunkowe 0 zł.

Nie wiesz co wybrać?

Skontaktuj się z nami.

Telefonicznie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołoskiej 24, 02-675 Warszawa („Bank”). Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych przez Nest Bank S.A. („Bank”) za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego Banku, w tym także na kontaktowanie się przez Bank w celu m.in. złożenia propozycji zawarcia umowy, przedstawienia informacji o produktach Banku lub przesłania informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności SMS, MMS lub poczty elektronicznej. Powyższa zgoda może być w każdym czasie odwołana, co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej odwołaniem.

Zapoznaj się z informacją Banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych

    W placówce: