Kredyt dla Gospodarstw Rolnych w Nest Banku

data: 24 kwietnia 2017

Kredyt dla Gospodarstw Rolnych w Nest Banku

Praca z ziemią jest nieprzewidywalna i wymagająca. Na jej efekty ma wpływ wiele czynników. Dobra pogoda może zagwarantować urodzaj, natomiast zła może przynieść mniejsze plony. Dlatego Nest Bank, niczym solidne gniazdo, daje teraz oparcie  Gospodarstwom Rolnym. W odpowiedzi na wymagania i oczekiwania Klientów z branży rolniczej, powstała przejrzysta, oparta na prostych zasadach i dostosowana do sezonowości działalności rolnej oferta kredytowa. Nowa propozycja banku opiera się na bezpiecznym rozwiązaniu, zapewniającym płynność finansową oraz pozwalającym na efektywne prowadzenie gospodarstwa na poziomie zapewniającym jego rentowność i rozwój. 

Niskokwotowy kredyt odnawialny w Nest Banku

data: 20 kwietnia 2017

Niskokwotowy kredyt odnawialny w Nest Banku

Weekend majowy, wakacje z rodziną, komunia chrześnicy, wesele przyjaciół – maj i czerwiec to idealny czas na świętowanie i odpoczynek w gronie rodziny i przyjaciół. Jest to również okres, w którym rosną nasze potrzeby finansowe, ponieważ chcemy obdarować najbliższych, tym co najlepsze. Nest Bank zdaje sobie z tego sprawę i wie, że rodzina jest najważniejsza, i dlatego daje teraz swoim klientom możliwość skorzystania z dodatkowych środków finansowych – do kwoty 4 000 PLN, poprzez stworzenie bezpiecznej i przejrzystej oferty dla klientów posiadających rachunki indywidualne.

Nowy produkt AGRO BIZnest Kredyt w ratach

data: 18 kwietnia 2017

Informujemy, iż z dniem 19 kwietnia 2017 r. zmianie ulega „Regulamin korzystania z Pakietu Elastycznego Nest Banku, Obszar Mikroprzedsiębiorstw”.

W regulaminie dodany został nowy produkt AGRO BIZnest Kredyt w ratach (§1 ust 9 pkt 2) oraz w wprowadzona została zmiana nazwy „opłaty administracyjnej” (§1 ust 14 oraz §4 ust 5 pkt 3).

Tekst regulaminu dostępny jest w Oddziałach Banku oraz na stronie internetowej Banku.
Zachęcamy do zapoznania się z zakresem zmian.

Pozdrawiamy
Zespół Nest Banku

Skrócone godziny pracy Infolinii

data: 14 kwietnia 2017

Szanowni Państwo,

 

uprzejmie informujemy, że w dniu 15.04.2017 r. nasi konsultanci będą do Państwa dyspozycji w godzinach od 07:00 do 16:00.  Za ewentualne niedogodności przepraszamy. Standardowe godziny pracy Infolinii dostępne są w sekcji KONTAKT.

 

Pozdrawiamy,
Zespół Nest Banku

Dostępność Nest Lokaty Nowe Środki

data: 12 kwietnia 2017

 Informujemy, iż w dniu 12.04.2017 r. otwarcie Nest Lokaty Nowe Środki na okres 2 miesięcy będzie możliwe:

  1. w bankowości internetowej do godziny 21:00,
  2. za pośrednictwem strony internetowej Banku (lokata bez rachunku) do godziny 24:00.

Pozdrawiamy,
Zespół Nest Banku

Prace modernizacyjne w systemach informatycznych Nest Banku 08/09.04.2017

data: 6 kwietnia 2017

Pracujemy nad nowymi funkcjonalnościami Bankowości Internetowej. W związku z tym w dniach 08/09.04.2017 w godzinach 21:00-02:00 mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do Twojego konta:

  1. Bankowość Internetowa i Aplikacja Mobilna działać będą w trybie przyjmowania zleceń, co oznacza, że Twoje zlecenia (np. zlecenie przelewu) zostaną zapisane w systemie, ale zrealizowane dopiero po zakończeniu prac.
  2. Nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa, czyli przelew na Twój rachunek przyjdzie dopiero po zakończeniu prac.
  3. Mogą wystąpić utrudnienia przy wypłacie środków z kart płatniczych oraz brak możliwości dokonania płatności.
  4. W tym czasie nie otworzysz nowego konta, nie złożysz wniosku o kredyt, ani o wydanie karty. Do systemu obsługi wniosków zapraszamy po zakończeniu prac.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Nest Banku

Zmiana w Radzie Nadzorczej Nest Banku

data: 24 marca 2017

Tomasz Bieske złożył rezygnację z członkostwa w Radzie Nadzorczej Nest Banku, ze skutkiem na dzień 29 marca 2017 roku. Nazwisko nowego przewodniczącego będzie znane w najbliższych tygodniach.

Tomasz Bieske został członkiem Rady Nadzorczej Nest Banku SA (poprzednia nazwa: FM Bank PBP SA) 17 października 2013, natomiast funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej pełnił od 31 października 2013.

W tym okresie Tomasz Bieske udzielał z ramienia Rady Nadzorczej wsparcia bankowi przy szeregu kompleksowych zmian, w tym w związku z wprowadzeniem na rynek nowej marki – Nest Banku.

Przejściowe trudności w posługiwaniu się kartami

data: 17 marca 2017

W związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi systemu autoryzacyjnego informujemy, że w dniu 20.03.2017r. (noc z niedzieli na poniedziałek)  w godzinach: 02:00 - 06:00 mogą wystąpić przejściowe trudności w posługiwaniu się kartami płatniczymi.

Za ewentualne niedogodności przepraszamy.

Zespół Nest Banku

Prace modernizacyjne w systemach informatycznych Nest Banku w dniu 16.03.2017 r.

data: 15 marca 2017

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanymi pracami modernizacyjnymi, w dniu 16.03.2017 r. w godzinach 00:00 – 01:30 wystąpią przejściowe utrudnienia w dostępie do systemów informatycznych Banku.

  1. Bankowość Internetowa i Aplikacja Mobilna będą niedostępne.
  2. Nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa, czyli przelew na Twój rachunek przyjdzie dopiero po zakończeniu prac.
  3. Mogą wystąpić utrudnienia przy wypłacie środków z kart płatniczych oraz brak możliwości dokonania płatności.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Nest Banku

Przerwa techniczna w działaniu infolinii

data: 7 marca 2017

Informujemy, że w związku z pracami technicznymi w dniu 07.03.2017 r. mogą wystąpić przejściowe problemy z działaniem infolinii Nest Banku.

Przepraszamy za utrudnienia.

Zespół Nest Banku